צימרים לפי שעה. למה הם הכי משתלמים

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה הם אופציה מועדפת במקרים רבים ומהווים פתרון מושלם כאשר יש לכם זמן פנוי ואתם מעוניינים בבילוי אינטימי הרחק מהמולת היומיום. צימרים כאלה מתומחרים לפי שעה ומאפשרים לכם לשלם סכומים שברוב המקרים עומדים על 100 עד 200 שקל וליהנות מאווירה אינטימית ומהתרעננות במקום דיסקרטי. האבזור הבסיסי כולל לרוב מיטה זוגית, מצעים נעימים, חדר רחצה פינת קפה ופינת ישיבה נוחה.

צימרים כאלה מתאימים לזוגות וליחידים ופתוחים שבעה ימים בשבוע ו-24 שעות ביממה, כך שלעולם לא מאוחר להגיע אליהם . צימרים לפי שעה הם הכי משתלמים בגלל הגמישות והאפשרות להגיע אליהם מתי שתבחרו ובהתרעה מיידית, ללא צורך בתכנון מורכב או בסידור מיוחד של ימי חופשה מהעבודה. אפשר להגיע מיד ובנינוחות לצימר הקרוב אליכם, כאשר הצימרים נמצאים בכל רחבי הארץ ממטולה עד אילת, לשמור על דיסקרטיות ולהימנע ממפגש עם פקידי קבלה ולגשת ישר לעניין, כדי ליהנות מהזמן בצימר. כדי להוסיף לחוויה הרומנטית אפשר לבחור להגיע לצימר לקראת שעת השקיעה.

צימרים לפי שעה הם הכי משתלמים בגלל שבמקרה הזה אתם אדונים לעצמכם וקובעים את מספר השעות לפי בחירה אישית בהתאם לנוחותכם והעדפותיכם. תצטרכו לשים לב האם המחיר לשעה מחייב אתכם למספר מינימלי של שעות והאם יש הנחות על התעריף השעתי למי שמזמין גם לילה או שעות רבות. בצימרים כאלה אפשר גם לערוך אירועים משמחים כמו סופשבוע רומנטי, ימי הולדת, ימי כיף ומסיבות רווקים ורווקות.

לפני שאתם מקבלים החלטה לגבי צימרים לפי שעה, חשוב לבדוק מה רמת האבזור המוצעת לכם, וזו משתנה ממקום למקום. בחלק מהצימרים יש תוספות בתשלום כמו ג'קוזי או גינה צמודה והמחיר משתנה בהתאם. תוספות אחרות הן בריכה פרטית איכותית, טלוויזיה ומכשיר DVD. חלונות גדולים מאפשרים לכם לצפות בנוף הפסטורלי ומשלימים את החוויה.

חשוב לזכור שהצימרים מבודדים ושקטים ויחד איתם אתם מקבלים חנייה צמודה ונמנעים ממטרדים של חיפוש חנייה ותשלום עבורה. כמובן שאין סכנה של קנסות ודוחות חנייה או גרירה.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים