הזמנת סדנאות מרתקות למורים

סדנאות למורים

שליחות היא ערך שישראלים רבים רואים בו חשיבות עצומה ועל כן עושים כל מאמץ בכדי להגשים עיקרון זה. רבים מהישראלים המחפשים אחר שליחות ואחר תחושת הצלחה ומיצוי עצמי בוחרים לפנות אל תחום החינוך. אין דבר מספק יותר מאשר לחנך צעירים וצעירות ולהעניק להם ידע וערכים שילוו אותם כל החיים. חינוך הילדים הוא רב משמעות והוא משפיע על כלל החברה הישראלית. ניתן לומר כי תפקיד המורים הוא אחד התפקידים החשובים ביותר בחברה הישראלית ועל כל אזרח ישראלי להוקיר תודה עצומה למורים ולהבין כי יש להם משמעות אדירה לעיצוב בני הנוער והילדים ועלינו לתת את הדעת על כך כאשר אנחנו שולחים את ילדנו למוסד חינוכי כלשהו. על רקע זה אנחנו צריכים להיות בטוחים כי המורים מקבלים כל הזמן השראה, לומדים ללא הפסקה וכך יכולים להעניק לילדנו את החינוך הטוב ביותר. על רקע זה ברור מדוע הזמנת סדנאות מרתקות למורים יכולה לשרת את החינוך הישראלי בצורה מושלמת ומדוע היא כה חשובה.

שחיקה – האיום החמור ביותר על מורים

אך עלינו להבין ולזכור כי הזמנת סדנאות מרתקות למורים לא נועדה רק לשפר את איכות ההוראה ואת ההשראה של המורים אלא היא משפיעה גם על נושא השחיקה של המורים. אולי אתם לא מודעים לכך אך אין ספק כי שחיקה היא איום חמור ביותר על איכות ההוראה ומשפיעה עליה בצורה ניכרת. חשבו כי המורה צריך לעמוד מול כיתה יום אחרי יום במשך עשרים או שלושים שנה וללמד אותם את אותו חומר שוב ושוב. על כן אין ספק כי הזמנת סדנאות מרתקות למורים מפי מרצים מובילים יכולה לשנות את השגרה של המורים ולמנוע מהם להישחק ועל כן מדובר בדבר כל כך משמעותי וחיובי.

בחרו סדנה המותאמת למורים

עליכם להיות בטוחים כי כאשר אתם מזמינים סדנא למורים היא אכן תהיה מתאימה למורים ותעניין אותם. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה הוא להזמין סדנא, להשקיע בה זמן וכסף יקרים ולגלות כי המורים משתעממים בה. על כן עשו הכול בכדי להבטיח כי הסדנה תהיה כמה שיותר מותאמת למורים ותהיה מרתקת ומעניינת.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים