השכרת מקרן לאירוע – כך תבחרו נכון

השכרת מקרן

עונת האירועים בשיאה ורבים מעדיפים לתכנן את מסיבות הסיום, ימי ההולדת, הנשפים ואפילו החתונות שלהם לבד. כחלק מההפקה של אירוע לגמרי לבד, נעזרים בחברות וספקים שמציעים ציוד להשכרה לאירועים וביניהם גם כאלו שמציעים השכרת מקרן וציוד טכני נוסף שצריך להיות באירוע.

איך בוחרים מקרן שיתאים לאירוע שלכם?

קבלו כמה טיפים מאיתנו!

התאימו את סוג המקרן לגודל האירוע

יש מקרנים שמתאימים לחלל קטן שבו יש מספר אורחים מצומצם, למשל חדר ישיבות או סלון הבית. יש אחרים שמספקים מענה להקרנה במקום גדול, שאליו מוזמנים הרבה אנשים. בצעו השכרת מקרן בהתאם לסוג האירוע ולסדר הגודל שלו. ההבדלים בין המקרנים נעוצים ברזולוציה שהם מציעים ובאיכות ההקרנה בחללים שונים.

בדקו את סוג ההפעלה

מקרנים שונים מופעלים בדרכים שונות. יש כאלו שאפשר להפעיל מרחוק, יש כאלו שדורשים נוכחות במקום של איש טכני ויש כאלו שפשוט צריך ללחוץ בהם על כמה כפתורים, לכוון ולוודא שההקרנה איכותית מספיק.

בהתאם ליכולות הטכניות שלכם, בחרו מקרן שיהיה לכם קל להפעיל במהלך האירוע. בנוסף, אם אתם צריכים עזרה ותמיכה טכנית להפעלת המקרן באירוע, בחרו חברה שתציע לכם השכרת מקרן עם ליווי של איש טכני מטעמה.

התאימו בין המקרן למסך

ממש כמו שחשוב להתאים בין המקרן לגודל המקום, כך גם חשוב לדעת מה גודל המסך הקיים במקום או לשלב השכרת מקרן עם מסך מתאים. מקרן עם רזולוציית הקרנה מצומצמת לא מתאים אם אתם רוצים להקרין משהו על מסך ענק ואילו מקרן גדול ומסיבי שמקרין סרטים, לא יצליח להקרין סרט בנוחות על מסך קטן.

בדקו את סוגי החיבורים הדרושים לכם

אחד הדברים החשובים בתהליך השכרת מקרן לאירוע הוא לבדוק את החיבורים בין כל מרכיבי הציוד הדרוש להקרנה. אם יש מסך במקום חשוב לבדוק שיש לכם חיבור מתאים למקרן שאותו אתם רוצים להשכיר. בנוסף, האם יש צורך בחיבור למחשב מסוים, להיעזר בכבלים מסוימים או לחבר דיסק און קי? כל הדברים האלו משפיעים על הבחירה במקרן מסוים או בציוד הדרוש מסביבו.

הכי חשוב – אל תוותרו על איכות ההקרנה

יותר מכל הדברים הטכניים שציינו כאן, חשוב בעיקר לוודא שהציוד שאתם שוכרים הוא ציוד איכותי ומקצועי. השכרת מקרן כדאי לעשות רק דרך חברה מנוסה שיש לה כבר מוניטין קיים, לקוחות וניסיון מוכח. כדאי לבחור מקרן בחברה שיכולה להציע לכם ליווי בבחירת המקרן המתאים, הדרכה טכנית על ההתקנה או התקנה של איש מקצוע ובעיקר מספקת ציוד מגוון שמתאים לתקציב, לאיכות הדרושה ולסוג האירוע שלכם.

בחירת חברה מקצועית ומנוסה כמו ביט פארטי שמספקת השכרת מקרן וחבילות של ציוד הקרנה מלא תוכל לתת לכם מענה ולהבטיח שהבחירה שלכם במקרן מסוים מדויקת ומבטיחה אירוע מוצלח.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים