מאמן כושר אישי: למי זה מתאים

מאמן כושר אישי

מי מאיתנו לא היה רוצה להכניס שינויים קטנים לאורח החיים? ובעיקר, מי לא היה רוצה להיות בכושר טוב יותר? עם זאת, רבים מאיתנו עסוקים תמיד בלחפש את כל התירוצים הקיימים כדי שרק לא נצטרך לצאת מהבית ולעשות ספורט. יש מי שזה לא מסתדר לו עם שעות העבודה ואילו אחרים לא מצליחים לשלב זאת עם הילדים. ואתם? מה התירוץ שלכם? האמת היא, שזה לא משנה, כי מה שחשוב זה לעקוף את כל הקשיים הללו ולכן כדאי שתחשבו עוד היום על הנושא של מאמן כושר אישי: למי זה מתאים.

מאמן מקצועי

מעבר לכך שצריך לענות על השאלה מאמן כושר אישי: למי זה מתאים, צריך גם לדעת לאיזה מאמן פונים. ראשית, מאמנים כושר אישיים יכולים להתאים למי שקשה לו להתחייב לעשות ספורט לבד, למי שזקוק להדרכה ולמי שרוצה חברה בזמן הפעילות הגופנית. שנית, כאשר אתם מנסים לבחור לכם יועץ אישי לאימוני כושר, כדאי יהיה לבדוק בשבע עיניים אל מי אתם פונים. המאמן שלכם צריך להיות כמה שיותר רציני, מקצועי ועדיף שהוא גם יהיה בעל השכרה רלוונטית בתחום. כך תוכלו להיות בטוחים שכל העצות שהוא נותן לכם באמת נכונות, אז למה אתם מחכים? בדקו חוות דעת אודות המאמן שנראה לכם מתאים והכי חשוב, קבעו איתו פגישה ונסו לבדוק האם באמת יכולה להיות ביניכם כימיה טובה.

כמה עולה אימון כזה?

בנוסף לכך שמאמני כושר אישיים לא באמת יכולים להתאים לכל אחד מאיתנו, יש גם משמעות לשאלה כמה הם גובהים מאיתנו. לכן כדאי לבדוק מראש כמה זה עולה ובפירוש לא בטוח שהמאמן שיגבה מכם מחיר גבוה יותר הוא האדם הנכון לכם. שימו לב, בין היתר, לשאלה האם אתם משלמים לאותו מאמן רק אחרי האימון או שאתם צריכים לעשות אצלו סוג של מנוי. מצד אחד לעשות מנוי זה אומר לשלם יותר כסף בבת אחת אך מצד שני זה לרוב נותן הנחה כללית. בנוסף לכך, אם תשלמו על הרבה אימונים מראש זה ייצור סוג של מחויבות ועבור רבים מאיתנו זה חיובי. אל תוותרו על שילוב הפעילות הגופנית בחייכם כי היא תסייע לכם להרגיש טוב יותר לא רק ברמה הפיזית אלא גם מבחינה רגשית.

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים