רעיונות למתנות יום הולדת לגבר

כשזה מגיע לבחירת מתנת יום הולדת לגבר, פעמים רבות אנחנו מוצאים את עצמנו דוממים, ועולה השאלה: מה כבר אפשר לקנות לגבר שישמח אותו? שוב חולצה? שוב עניבה? אולי ספר? אך האמת היא, כי היום, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של רעיונות למתנות מקוריות וייחודיות ליום הולדת לגבר שישמחו את בעל החגיגה, ואף יספקו ערך מוסך כמו מוצרי פרסום לעסק, וכל זאת ללא צורך במחשבות רבות ובהוצאות כספיות גבוהות. אז הנה כמה רעיונות למתנות יום לגבר שכל אחד ישמח לקבל.

ארנק – נראה כי המתנה האולטימטיבית ביותר לכל גבר היא ארנק. ארנק מעוצב העשוי מעור הינה מתנה מושלמת ושימושית המתאימה לכל אחד, גם לאנשים להם אתם מעוניינים להעניק פריט אישי וגם למקרים שאינכם בטוחים באשר לטעמם העיצוב. עם ארנק אתם אף פעם לא יכולים לטעות.

שעון כושר חכם – מדובר בשעון דיגיטלי מתקדם, בעל עיצוב מודרני ועשוי מחומרים איכותיים, המאפשר מגוון רחב של אפשרויות לכל אלו העוסקים בספורט או מעוניינים לשמור על אורך חיים בריא. השעון מסוגל למדוד את הצעדים, לנטר את הדופק ואפילו לספור את מספר שריפת הקלוריות היומית. השעון הינו בעל מסך מגע המוגן בפני מים, כך שמדובר במתנה שהיא אפקטיבית, שימושית ומהנה במיוחד.

רדיו מעוצב – רדיו שולחני מעוצב בסגנון רטרו הינו מתנה מפנקת במיוחד, אשר מתאימה גם למנהלים שמעוניינים לשמוע חדשות או מוזיקה בחדר העבודה, ולעשות זאת מפריט אשר מצד אחד מעוצב בצורה מושלמת עם קריצה לשנות החמישים, אך מצד שני מכיל בתוכו את כל האלמנטים המודרניים הנדרשים לצורכי שמע, כמו קורא כרטיסים, יציאת USB  ואפילו בלוטות', כך שהוא יכול לסנכרן את עצמו באופן מושלם עם אמצעי מדיה אחרת.

סט כלי עבודה – אחת המתנות הייחודיות ביותר מצויה דווקא בפריטים שנראים רגילים לחלוטין, אבל אף פעם אין בנמצא – סט כלי עבודה. בין אם סט כלים לעבודה בגינה, או סט כלי עבודה ואפילו סט כלים למנגל, המגיעים בתוך מזוודה מסודרת, מאורגנת ומהודרת היא מתנה נפלאה, שכל אחד ישמח לקבל ובהחלט יעשה בה שימוש.

 

 

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים