תאונה בטיול בחו"ל – כך תוכלו לצאת מזה בזול

תאונה בטיול בחו"ל

זה אף פעם לא נעים להתמודד עם מצב שבו אתם מעורבים בתאונה. לא רק שעלול להיווצר לו נזק נפשי ופיזי, אלא גם כלכלי. אם אתם תוהים מה יהיה עליכם לעשות במצב שבו הייתה לכם תאונה בחו"ל, אז במאמר הזה נעשה לכם קצת סדר ונסביר לכם בדיוק איך תוכלו לצאת מכל העניין בזול.

מבטחים את הרכב ואת עצמכם בארץ

לפני שאתם יוצאים לחו"ל בכלל, התחילו בכך שתבטחו את עצמכם בחברת ביטוח שמציעה לכם את התנאים הטובים ביותר. בכדי למצוא את החברה שבאמת יכולה להציעה לכם את התנאים הטובים ביותר לביטוח במקום שבו אתם מבקרים, כל שנדרש מכם זה לערוך השוואה פשוטה ולקחת את הזמן עד שאתם מצליחים למצוא את החברה המתאימה.

תזכרו שבעצם זה שאתם בוחרים לבטח את עצמכם, אתם חוסכים לעצמכם את הסיכויים להסתבך מבחינה כלכלית במקרה שאתם מעורבים בתאונה בחו"ל. כמובן שאתם צריכים לבדוק פרטים רבים לפני שאתם בוחרים לחתום על הסכם ביטוח, אבל בסופו של דבר זה עשוי להטיב עמכם ולהעניק לכם את השקט הנפשי שאתם צריכים לקראת החופשה הבאה.

שוכרים רכב רק מסוכנות אמינה

באזורים כמו מזרח אירופה למשל ישנן סוכנויות רכב רבות שלעתים קרובות מנסות לרמות תיירים ולגבות מהם כסף בעבור תקלות מומצאות. אל תיפלו לפח במקרים כאלה ותוודאו שאתם קודם כל בוחרים בסוכנות רכב מובילה ואמינה, כזו שלא תשחק אתכם משחקים ותנסה לגזול את הכסף שלכם.

במקרה והסתבכתם במצב שבו סוכנות הרכב שממנה השכרתם את הרכב חושבת בצורה שונה מכם, תוכלו לפנות אל עורך דין שידע לעזור לכם ולהסביר לכם מה אתם יכולים לעשות בכל מצב. גם במקרים כאלה אתם יכולים לפנות אל חברת הביטוח שאצלה אתם מבוטחים ולשאול אותה לגבי המצב אליו נקלעתם.

בדקו גם > האם פוליסת ביטוח קולקטיבית שברשותכם יכולה לעזור

תבדקו טוב מאוד את הזכויות שלכם לפני שאתם בוחרים לחתום על הסכם מכל סוג, שכן מעורבים פה כספים גדולים, ובכדי למנוע הסבכות, יהיה כדאי שתתחילו בכך שתחתמו על ההסכמים הנכונים אצל החברות הנכונות.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים