שאלת הגודל כאשר אנחנו עורכים אירוע

כאשר אנחנו עורכים אירוע, ואין זה משנה אם מדובר באירוע עסקי או אירוע פרטי ישנם הרבה סידורים שאנחנו צריכים לדאוג להם בכדי שהאירוע יתנהל כהלכה. בין הסידורים ניתן להזכיר את הזמנת האוכל לאירוע, את המוזיקה באירוע ואת האורחים שאנו מזמינים לאירוע. לכל אלו אנחנו צריכים לדאוג בכדי שהאירוע יתנהל כהלכה. אך בכך לא די ואנחנו צריכים לדאוג לפרמטר נוסף וחשוב והוא גודל האירוע שאנחנו מתכוונים לערוך. האם נערוך אירוע קטן או שמא נערוך אירוע גדול? זוהי שאלת כבדת משקל המחייבת חשיבה סדורה בכדי להגיע להחלטה הרצויה ביותר. על כן ככל שנחליט על גודל האירוע כך האירוע שלנו יהיה איכותי יותר ואנחנו נהיה מרוצים ממנו יותר ובכך לא ניתן להתחרות.

מה היתרונות של מקום לאירוע קטן?

כאשר אנחנו עורכים אירועים חשוב לזכור כי למקום בו אנו עורכים את האירוע ישנה חשיבות עצומה. כך לדוגמא מקום לאירוע קטן יתאים לנו הרבה יותר כאשר אנחנו רוצים לערוך אירוע אינטימי המדבר לאורחים שלנו בצורה הרבה יותר ברורה מאשר מקום לאירועים גדולים. מקום לאירועים קטנים מחזיק בחובו יתרונות עצומים אל מול מקום לאירועים גדולים ואנו צריכים להיות מודעים לכך כאשר אנחנו עורכים אירועים. מקום לאירועים קטנים משמעו כי היחס שנקבל בעת עריכת האירוע יהיה הרבה יותר אישי וצמוד מאשר במקום גדול ואנו נרגיש זאת בכל החלטה שנקבל. המשמעות היא שהאירוע שלנו יתנהל בצורה הרבה יותר טובה ואנו נהנה מהארגון שלו בצורה הרבה יותר גדולה וזהו יתרון עצום.

אל תתחשבו בסביבה אלא רק בהרגשה שלכם

כאשר אנחנו עורכים אירוע פתאום אנחנו מגלים כי לכל אחד בסביבה הקרובה יש מה להגיד, פה האמא מוסיפה משפט שם החבר מהעבודה זורק איזה משהו. אבל חשוב מאוד שאנחנו נסתכל רק על הרגשות שלנו ולא על הסביבה הקרובה שלנו. אם אנחנו רוצים לערוך אירוע קטן הרי שטוב נעשה אם נערוך אירוע כזה וטוב נעשה אם לא נקשיב לסביבה אלא רק למה שבא לנו. ככל שנתחשב יותר בדעתנו כך ייטב וכך נהיה מרוצים יותר מהאירוע שלנו.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים