רעיונות לימי כיף בלתי נשכחים לעובדים

הצלחה של ימי כייף לקבוצות נבחנת בתגובות של המשתתפים ובערך המוסף אותו מביא עמו יום הכיף גם לעובדים וגם למקום העבודה. המעסיקים כולם מסכימים כי ימי כייף לעובדים חיוניים למטרת שמירה על המורל, מניעת שחיקה של העובדים, חיזוק הזיקה של העובד למקום העבודה, עידוד קשרים חברתיים בין העובדים וקידום מטרות ארגוניות.

אם גם העובדים שלכם מגיעים בכל בוקר אל המשרד וכמעט ולא קמים מהכיסא פרט לכמה הפסקות קפה קצרות, יש לכם הזדמנות לשבור להם את השגרה ולהפתיע אותם עם יום כייף לקבוצות. כאן לא תמצאו רעיונות שגרתיים ומשעממים כמו יום כיף במסעדה, באולינג או פיינטבול. כאן תוכלו למצוא פעילויות להעלאת רמת המוטיבציה של העובדים, שיפור מצב הרוח ושבירת השגרה. הפעילויות הללו מעודדות חשיבה מחוץ לקופסה, יוזמה, מנהיגות, חברות ועמידה באתגרים.

ימי כייף לקבוצות בסגנון אקסטרים

אם מתחשק לכם לשבור את השגרה עם פעילויות גיבוש לא שגרתיות מה דעתכם על באבל פוטבול? מדובר ביום כייף לקבוצות במהלכו המשתתפים משחקים פוטבול בעודם לובשים כדור ענק מתנפח ונאלצים לשחק את המשחק כולו בצורה מגושמת. הפעילות מאפשרת גיבוש צוותים, הרבה צחוק, קידום מנהלים, מתאימה בעיקר לעובדים ספורטיביים (פחות מתאים לעובדים מבוגרים).

אם אתם צופים בסדרות אמריקאיות בוודאי נתקלתם במשחק לייזר טאג. המשחק פופולרי בארצות הברית לקבוצות חברים ולימי גיבוש. במהלך המשחק העובדים מתחלקים לקבוצות, מצטיידים ברובי לייזר ונעים בזירה מתוך מטרה להילחם בקבוצה היריבה. בניגוד לפיינטבול המלכלך, לייזר טאג אינו משאיר סימנים כחולים ואינו מכאיב. הפעילות אידאלית בעבור ימי כייף לקבוצות קטנות ופחות מתאימה לקבוצות גדולות.

ימי כייף באווירה רגועה ומפנקת

אוכל טוב כולם מאוד אוהבים. מה דעתכם להעניק לעובדים שלכם יום כיף עם ערך מוסף? סדנת בישול עם או ללא הרצאה על תזונה בריאה תהיה פעילות נהדרת ליום גיבוש וכייף. ניתן יהיה להפוך סדנה לבישול לפעילות קבוצתית אתגרית עם תחרויות בישול או תוך חלוקה לקבוצות בה כל קבוצה אחראית על בישול מנה אחת לארוחה שלמה ממנה תיהנה בסופו של דבר הקבוצה כולה.

אפשרות נוספת לפעילות רגועה עם ערך מוסף תהיה סדנת צחוק או סדנה לשחרור לחצים. הרבה מאוד עובדים סובלים מהמתח והלחץ במקום העבודה, לכם יש הזדמנות פז לספק להם כלים להתמודדות בריאה ויעילה יותר. הסדנה מועברת על ידי אנשי מקצוע בעלי מומחיות בתרפיה באמצעות תנועה, מוזיקה, בעלי חיים או שיחה. טרם הזמנת פעילות זו כדאי לוודא כי העובדים מעוניינים בה.

את יום הכיף המושלם בעבור העובדים שלכם תתכננו בהתאם למאפיינים של הקבוצה. עשו לכם כלל לשלב בכל יום כיף פעילות אחת לא שגרתית שלא בצעתם בעבר, אוכל טוב, חשיבה יצירתית וערך מוסף לעובדים. היום יוכתר כהצלחה כאשר תצליחו לאתגר את העובדים, לרגש אותם, לתת להם ערך מוסף ובעיקר להצחיק אותם.

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים