עמדת שזירת פרחים לאירועים

עמדת שזירת פרחים לאירועים מוכרת גם בשמות נוספים כמו בוטיק פרחים לאירועים, דוכן פרחים אקטיבי ועמדת שזירה אקטיבית הרעיון זהה בכל המקרים. מדובר בעמדה דקורטיבית ומעוצבת בפרחים טריים וחיים המוצבת בכניסה לאירוע. בעמדה זו ניצבות שוזרות פרחים חייכניות ונעימות המגישות לכל אורחי האירוע תכשיטי פרחים ואקססוריז מפרחים טריים. העמדה ניצבת בכניסה לאירוע בכדי להכניס את האורחים לאווירה חגיגית ומיוחדת עוד בתחילת האירוע מיד בהגיעם. האורחים מתלהבים ומופתעים לגלות את הצבעוניות והססגוניות כבר בכניסה.

מה מציעים בעמדת שזירת הפרחים?

בדוכן הפרחים מוכנים מראש ומבעוד מועד מאות תכשיטי פרחים טריים. תכשיטי הפרחים שזורים בקפידה וישנם אופציות מרובות לקישוט האורחים כגון: צמידים מפרחים טריים, קשתות לשיער, עגילים, שרשראות, טבעות, סיכות דש לבגד לגברים ולנשים בעיצובים שונים ובהתאמה אישית. השוזרות מעניקות יחס אישי לכל האורחים ומתאימות עבורם את הקישוטים כך שיהיו שבעי רצון וירגישו שקיבלו את מלוא שימת הלב. האמנות של השוזרות היא להגיש לאורחים ולמשפחות חוויה שלמה ואישית שכולה שזירת פרחים. ניתן להזמין גם מתנות פרחוניות לאורחים אותם מחלקים לאורחים בתום האירוע , קיים מגוון רחב של אפשרויות למתנות לחלוקה – מתנות המעוצבות מפרחים ומוגשות לאורחים במגוון כלים מעוצבים. זרי פרחים בסלסילות קש, צנצנות זכוכית, ואזות דקורטיביות וכלי נוי מעוצבים נוספים ועוד.

לאיזה אירוע דוכן הפרחים יכול להתאים?

עמדת שזירת הפרחים לאירועים הינה אטרקציה וגימיק מיוחדת במינה ושופעת במגוון של אלמנטים עיצוביים. עמדה זו מתאימה לאירועים משפחתים ופרטיים כגון: חתונה, בר\בת מצווה, בריתות, ימי הולדת, מסיבות אירוסין, מסיבות רווקות ועוד. כמו כן ניתן להציב עמדת שזירה לאירועים גם באירועים עסקיים כגון: ימי גיבוש, ערבי צוות, השקה של מוצר חדש, אירוע המופנה לקולגות או ללקוחות. בכל המקרים העמדה תפתיע את האורחים ותכניס אותם לאווירה צבעונית חגיגית וייחודית.

עיצוב אירועים

אסתטיקה הוא מושג שקשה להגדירו או לתאר אותו במילים, אסתטיקה זה משהו שמרגישים וחשים. תשומת הלב לפרטים הקטנים, ההרמוניה ושילוב נכון בין החלקים שיוצרים את השלם, הקפדה על ביצוע איכותי ומושלם, כל אלה יוצרים את ההבדל בין "קישוטים נחמדים" לבין עיצוב שיוצר אווירה – קונספט. את הקסם הזה מרגישים מיד כשהאורחים נכנסים, רואים את זה על הפנים שלהם באירוע עצמו, וכמובן בתמונות. אמרלו עיצוב אירועים ועמדת שזירה לאירועים הוא מותג יוקרתי הקיים בתחום עיצוב האירועים כבר מעל עשור. אנו הופכים כל אירוע לחוויה צבעונית וחגיגית ע"י הקמת עמדת פרחים מרהיבה בה שוזרות הפרחים שלנו שוזרות עבור האורחים עם חיוך ואהבה מגוון מתנות מרגשות מפרחים. העמדה מותאמת ומעוצבת בהתאם לאופי האירוע ולטעם האישי  של בעלי השמחה.

אם גם אתם מעוניינים להתחבר לאנרגיה המיוחדת הנוצרת בעיצוב אירועים ובעמדת שזירת פרחים לאירועים, צוות המעצבים שלנו באמרלו יעמוד לרשותכם בתכנון אירוע  שטרם היה כמותו. התקשרו עוד היום! טלפון: 050-9710166 או שלחו לנו מייל לכתובת: amarelu7@gmail.com

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים