מבלים עם ילדים: 10 סרטים לילדים לעונה הקרובה שכדאי לכם לראות ביחד

צפייה בסרטים זו חוויה מהנה במיוחד, צפייה בסרט ביחד עם הילדים שלנו זו חוויה מהנה אפילו הרבה יותר ובתקופה הקרובה יש לכם הזדמנות לצפות בעשרה סרטים חדשים שמגיעים למסך שלכם. סרטים לילדים לא בהכרח מיועדים רק לילדים וכמובן שגם המבוגרים יכולים למצוא בהם הנאה וכייף, ועכשיו אתם יכולים לצפות גם בסרטים באמצעות הטלפון החכם שלכם. סרטים לילדים בסלקום טיוי מאפשר לכם לצפות בסרטים גם מחוץ לבית בכל מקום ובכל זמן.

רובינזון קרוזו

אחרי לא מעט גרסאות, מגיעה גרסה נוספת לאיש שפשוט לא יכול להפסיק לגלות את העולם. הסרט מתחיל כאשר התוכי והחברים מוצאים את עצמם תקועים על אי בודד וכמובן שרובינזון קרוזו הוא הדרך שלהם לחזור למקום שממנו באו. סרטים לילדים רואים ביחד עם כל המשפחה ורובינזון קרוזו הוא אחד הסרטים המומלצים.

ספר הג'ונגל

מוגלי, בגירה, בלו, שירחאן וכל שאר הדמויות האהובות חוזרות בגרסה נוספת לסרט הילדים המצליח. סרטים לילדים יש הרבה וגם ספר הג'ונגל הוא סרט שעבר לא מעט ורציות, הגרסה הקרובה מתגלה כאחת הטובות ביותר.

קונג פו פנדה 2

אחרי הצלחת הסרט הראשון מגיע הסרט השני ובניגוד לסרטים אחרים שלא נוחלים הצלחה בפעם השנייה, קונג פו פנדה בהחלט עונה על הצפיות. סרטים לילדים בסלקום טיוי מאפשרים לכם לשבת כל המשפחה ביחד וליהנות מרגעים קסומים.

ברבי ציידת האוצרות

ברבי חוזרת לבלות את הקיץ עם אחיותיה אצל סבתן ומגיעות לאוצר הקבור מתחת לאדמה. בניגוד לדעה הרווחת, הסרט מתאים גם לבנים וגם לבנות, גם לילדים וגם להורים. סרטים ילדים שצופים ביחד מעצימים מאוד את החוויה ושמדובר בדמות כל כך מוכרת וכל כך אהובה, החוויה אפילו גדולה עוד יותר.

הרוח הקטנה

קטגוריית סרטי ילדים אינה שלמה ללא סרט דמיוני אשר מפתח את הדמיון והמחשבה של ילדינו. הרוח הקטנה מספר על רוח קטנה וחביבה אשר גרה בטירה ורוצה לצאת לטייל בפעם הראשונה באור יום. רוצים לדעת מה קרה? צפו בסרט דרך סרטי ילדים בסלקום טיוי וגלו בעצמכם.

סרטים נוספים שכייף לצפות בהם ביחד עם הילדים

בנוסף לחמשת הסרטים האלו בהחלט אפשר להשלים את רשימת עשרת הסרטים הטובים בל העונה הקרובה עם ראצ'ט קלאנק, אבוללה, תפוס ת'אגוז, זוטרופוליס והנסיך הקטן. חמשת הסרטים מתארים בדיוק את מה שכל ילד אוהב החל מסרטי הרפתקאות, סרטים דמיוניים וסרטים מפחידים. סרטי ילדים מזמן לא מושכים אליהם רק ילדים אלא גם המבוגרים נהנים מאוד לצפות וכאשר הצפייה היא משותפת זה כמובן הכי כייף שבעולם. סרטי ילדים בסלקום טיוי זו הדרך של אלפי משפחות בישראל לצפות בסרטים ואם לא ניתן לקחת את הטלוויזיה איתנו לכל מקום הרי שאת הטלפון החכם בהחלט אפשר.

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים