איך לייזר טאג משדרג ימי גיבוש וכיף?

רובה לייזר

ימי גיבוש וגם כיף לעובדים הפכו בשנים האחרונות למסורת בחברות רבות. עוד ועוד מעסיקים ומנהלות כבר מבינים ומבינות שעובדים מרוצים הם עובדים שנשארים זמן רב יותר בארגון או בעסק ומוכנים להתאמץ יותר בכל יום. לייזר טאג הוא פעילות מושלמת ליום שכזה – ואמנם הדרך הטובה ביותר להבין למה היא פשוט להתנסות בחוויה, אבל בכל זאת בעמוד זה תמצאו הסבר לקביעה הנ"ל.

אדרנלין

ה"קרבות" שמתנהלים בעזרת הציוד המשוכלל – רובים עם צייני לייזר, רימונים, פצצות זמן, מוקשים, מכשירי קשר ועוד – מייצרים המון אדרנלין אצל כל עובד ועובדת. גם המקום שבו מתרחש כל האקשן, שטח ייחודי שיש בו מסתורים ושלל אלמנטים נוספים שמעשירים את המשחק, תורם לריגוש, וכך גם כמובן האינטראקציות החברתיות שמתפתחות תוך כדי היריות והפיצוצים – בקיצור מתכון מושלם להנאה ולרגעים שכולם יזכרו עוד זמן רב.

פיתוח עבודת צוות וגיבוש

על-מנת לנצח בקרבות הלייזר נדרש תיאום רב בין המשתתפים, וזהו עוד יתרון משמעותי של לייזר טאג: הוא תורם לגיבוש ומסייע לעובדים לפתח יכולות גבוהות של עבודה בצוות, ובפרט תקשורת משופרת וקשב מלא זה לזו.

בנוסף, התחושות הריאליות מאוד במהלך הפעילות מקרבות את העובדים האחד לשנייה, וגם אחרי שחוזרים למשרד נשמרת הקרבה – שמתורגמת גם לרמת מחויבות גבוהה יותר לעסק או לארגון.

אסטרטגיה

קרבות לייזר טאג מבוססים על זריזות, דיוק, שילוב חכם של זהירות ותעוזה, כאמור שיתוף פעולה הדוק עם החברים לקבוצה ומעל לכל על תכנון אסטרטגי מושכל. 

במאה ה-21 כמעט כל עובד ועובדת, בכמעט כל תפקיד, נדרשים לקבל החלטות רבות מדי יום, כולל כאלה המשפיעות במידה ניכרת על ביצועי החברה. בהתאם, פיתוח היכולות האסטרטגיות – ובפרט בתנאי לחץ (גם אם ברור לחלוטין שהקרב מדומיין, האמצעים הטכנולוגיים השונים הופכים אותו למוחשי מאוד) – משדרג את העובדים ואת התרומה שלהם לחברה.

עוד כדאי לדעת שבמתחמים המתקדמים ישנם גם מדריכים מיומנים שמסייעים להפיק את המקסימום מכל יום גיבוש וכיף. מידע נוסף תוכלו לקרוא באתר https://lzrtag.co.il – וכך להבין עוד יותר לעומק את עוצמת החוויה, כשכאמור הדרך הטובה ביותר היא פשוט להתמסר לאדרנלין ולריגוש.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים