לחגוג בכיף

כאשר אנחנו עומדים לפני עריכת אירוע כלשהוא ולא משנה באיזה סדר גודל שלא יהיה, בין אם מדובר בבר מצווה, חתונה או סתם ימי כיף, חשוב מאוד לתכנן מראש את כל מה שכרוך וכלול בעניין כדי שהאירוע יהיה מוצלח ושמח עבור המארגנים וכמובן גם עבור המשתתפים והחוגגים יחד אתנו.

עריכת אירוע כולל הרבה מאוד פרטים. החל מארגון של הסעות לאירועים עבור המוזמנים עד בחירת הצלם, בחירת התפריט והקייטרינג, בחירת התקליטן או התזמורת וכמובן בחירה באולם האירועים המתאים. ללא ספק מדובר בתכנון מורכב של הרבה מאוד פרטים העשויים לבלבל מאוד וליצור חילוקי דעות בין מארגני האירוע. לכן, לפני שתצאו לדרך עליכם לשבת עם עצמכם ולתכנן את כל הסעיפים באופן מפורט כדי לבחור לבסוף רק בשירותים המתאימים לכם הן מבחינת אופי האירוע וכמובן גם בהתאם למצב הכיס שלכם.

בחירת האולם –

כאשר אתם עומדים לבחור באולם עליכם לבדוק כמה אורחים צפויים להשתתף באירוע שלכם ומאיזה אזורים בארץ הם אמורים להגיע. נסו למצוא את האולם שיתאים לכולם הן מבחינת הגישה למקום וכמובן בהתאם למרחק שיהיה עליהם לעבור על מנת להגיע לאירוע. התחשבו במחירים של אולמות האירועים השונים ובחרו באופציה המתאימה לכם ביותר מכל הבחינות.

בחירת התפריט והקייטרינג –

ישנם היום הרבה מאוד אפשרויות של אוכל לאירועים. כבר לא חייבים להיצמד לבורקס ולשניצל המסורתיים. ניתן לבחור היום קייטרינג חלבי או קייטרינג בראנץ' או כל סגנון אחר שתרצו, עליכם לחשוב מה מתאים לכם ומה נראה לכם שיתאים לאורחים שלכם וכמובן כמו בכל סעיף, המחיר הוא גם נתון חשוב ביותר אותו עליכם לקחת בחשבון ולהחליט על התפריט הרצוי.

בחירת התקליטן –

אם החלטתם ללכת על תקליטן לאירוע, עליכם לבדוק את השוק וללכת לשמוע את התקליטנים השונים בזמן אמת כאשר הם בעבודה באירוע. התבוננו האם הם מצליחים להרים את האירוע ולעשות שם 'שמח' באמת.

בחירת הצלם –

הבחירה בצלם תעשה באמצעות שני מבדקים. ראשית בקשו לראות תמונות או עדיף אלבומים של לקוחות. מהאלבום תוכלו להתרשם ולקבל תמונה איך ייראו התמונות שלכם באירוע. המדד השני יהיה על ידי סקר בין הלקוחות. שאלו אותם איך היה היחס של הצלם אליכם ואל האורחים במהלך האירוע והאם הוא ביצע את תפקידו באופן אדיב ונעים. אתם לא רוצים לגרום לאי נוחות בקרב האורחים שלכם כאשר הצלם לא יהיה אדם אדיב וחביב.

בחירת ההסעה –

אם החלטתם להעמיד לרשות האורחים שלכם את האפשרות של הסעה לאירוע, עליכם לבדוק את המחירים בשוק ולבחור באפשרות הטובה ביותר שהיא גם הזולה ביותר, ויש דברים כאלו. מלבד זאת יש לשים לב בבחירת הנהג, שיהיה אדיב לנוסעים והנסיעה תהיה נעימה ובטוחה.

אם תצעדו שלב שלב, מבלי להתבלבל ומבלי לבחור בחירות מהירות מתוך פזיזות, תוכלו ליהנות מאירוע שכל הפרטים המרכיבים אותו יהיו מושלמים.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים