יש אטרקציות שאפשר לראות רק חופשת צימרים בצפון

יש אטרקציות שאפשר לראות רק במסגרת של חופשת צימרים בצפון. למשל, שייט אבובים בכפר בלום, שקיעה מול חופי הכנרת, תמונה על רקע שלג החרמון ועוד. אם אתם מתכננים נופש בצפון, הכינו מראש רשימה של אטרקציות שאתם לא רוצים לפספס.

 

פריחת האביב בעיצומה – הגיע הזמן לצאת לחופשת צימרים בצפון

 

כשפריחת האביב בעיצומה, הגיע הזמן שגם אתם תצאו מהמערה המרופדת שאירחה אתכם בחודשי החורף, ותצאו לגלות את נופי הארץ המרהיבים. חופשת בקתות בצפון מאפשרת לכם לשלב טיולים רגליים בארץ עם חופשה בצפון במתחם צימרים איכותי ומפנק. מתחמי צימרים המציעים אירוח בצפון ברמה גבוהה מתחילים להתמלא בחודשי האביב, אחרי תקופה יחסית רגועה בחודשי החורף. בחלק גדול של צימרים באזור צפון ניתן כבר להבחין בתפוסה כמעט מלאה בסופי שבוע, כאשר משפחות מגיעות בהרכב מלא לטיולים בחיק הטבע. גם אתם יכולים להזמין עכשיו סוויטות בצפון במחירים אטרקטיביים באזורים המבוקשים ביותר.

 

עולים על הדילים הכי שווים בדרך לחופשת צימרים בצפון

 

לא תתקשו למצוא צימרים שווים בצפון, גם כשמתחילה עונת הטיולים והכבישים מתמלאים מדי שבת במטיילים שעולים לאזור הצפון. מתחמים המציעים דילים של צימרים שווים בצפון מנצלים את אמצעי המדיה השונים, כדי לפרסם דילים של בקתות בצפון במחירים אטרקטיביים, שגם אם התכוונתם לעשות טיול של יום אחד בצפון עם כל המשפחה, פתאום לשכור צימרים באזור צפון לשני לילות, הופך לדיל שקשה לסרב לו. נופש בצפון המשלב טיולים בשטח ולינה בצימר, מעצים את ההנאה של המטיילים, ומאפשר להוסיף לטיול ביקורים באתרים נוספים, גם בשעות הערב. במקום לחזור מותשים ולעמוד שעות בפקק ארוך הביתה, אתם יכולים להזמין חופשת צימרים בצפון שתכלול גם לינה, גם ארוחות וגם טיולים בסביבה.

 

תנאי אירוח מפתיעים ומתגמלים

 

אחת ההפתעות הנעימות ביותר הממתינה לאורחים המגיעים בפעם הראשונה למתחם צימרים באזור צפון, היא רמת האירוח הגבוהה. בימינו, מתחמי צימרים מציעים תנאי אירוח בצפון שאינם נופלים מתנאי אירוח המוגשים בבתי מלון ברמות הגבוהות ביותר. ההיצע הגדול של מתחמי צימרים בצפון, רמת האירוח כל הזמן עולה, ומי שמרוויח מהתחרות בין המתחמים, אלה האורחים שמגיעים עם רמת ציפיות נמוכה, אך מופתעים במקרים רבים, מהרמה הגבוהה של הצימרים. על מנת שלא יהיו הפתעות, חשוב לקבל המלצות על מתחמים שעוד לא ביקרתם בהם, ולדאוג שכל מה שמובטח לכם בעת הזמנת הצימר, אכן יהיה רשום בחוזה ההתקשרות ביניכם לבין מפעילי המתחם.

 

 

 

 

 

 

 

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים