יוגה בהרצליה – למי זה יכול להתאים?

תרגול יוגה יכול לסייע לנו להירגע ולהרגיש טוב יותר מבחינה פיזית ומבחינה רגשית ומנטלית. תרגול יוגה בהרצליה יכול להתאים גם לנשים וגם לגברים. אם אנחנו מחפשים דרך להירגע ולסייע לגוף שלנו לנשום טוב יותר בתוך העומס של החיים כדאי לנו ללמוד עוד אודות שיטות שונות של יוגה ולתרגל אותה. המקור של היוגה הוא ביפן. היוגה היא שיטת תרגול שמערבת גם את הגוף וגם את הנפש. היוגה יכולה להועיל מאוד למי שחולה בסרטן, למי שסובל מחרדות וגם לאנשים שמחפשים דרך נעימה לעשות התעמלות שיש בה קצת מעבר.

יוגה בהרצליה – יוגה לנשים

יוגה בהרצליה יכולה להתאים מאוד לנשים. נשים שרוצות לתרגל יוגה צריכות לעשות זאת בקבוצה ייעודית של נשים. הגוף הנשי שונה מאוד מהגוף הגברי והדרך שבה נשים מתרגלות יוגה שונה בשל כך מהדרך בה גברים מתרגלים אותה. במיוחד אם אנחנו בהיריון או אחרי לידה אנחנו צריכות לתרגל יוגה בקבוצה שמתאימה למצב הפיזי שלנו. יש אפילו חוגי יוגה אליהם אפשר להביא תינוקות צעירים מאוד בני רק כמה חודשים בשביל שלאימא יהיה נוח לתרגל את השיטה מבלי לוותר על הטיפול ברך הנולד.

יוגה בהרצליה – יוגה לגברים

יוגה בהרצליה יכולה להתאים מאוד גם לגברים. אם למשל יש גברים שמתמודדים עם משבר נפשי, חרדות, דיכאון או פוסט טראומה – יוגה יכולה לסייע להם מאוד להתמודד עם הקושי שלהם. כאשר גברין מתרגלים יוגה הם מלמדים את הגוף ואת הנפש שלהם לתמוך אחד את השני ולהכיל אחד את השני. חשוב מאוד לבחור לתרגל יוגה בקבוצה שמוביל או מובילה אותה מדריך יוגה מקצועי ומומחה.

בסופו של דבר תרגול יוגה יסייע לנו להיות רעננים יותר בחיי היומיום שלנו. היופי של שיטה זו הוא שאפשר לתרגל אותה בכל מקום כולל בבית שלנו, בחוף הים, בדשא, בפארק, במרפסת עירונית או בלב הטבע. מומלץ מאוד שנבחר לתרגל את היוגה באופן רציף ולהשקיע בכך מספר ימים בשבוע. ככל שנתרגל יותר כך יהיה לנו קל יותר לבצע את התנוחות השונות ונפיק מהתרגול עצמו יותר ערך.

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים