טיולי תמריץ

טיולי תמריץ

לעובדים המצטיינים שלכם מגיע תגמול, שיעודד אותם להמשיך להשקיע ולחתור לתוצאות טובות. חברת Overseas מציעה לכם קונספט ייחודי לטיולי תמריץ בקפריסין.

למילה טובה יש כוח למלא באנרגיות חיוביות ולהעלות חיוך על הפנים. אבל לפעמים, מילה טובה אינה מספיקה וצריך להשקיע ולהתאמץ כדי להביע הכרת תודה. זה הסיפור בכל מקום עבודה, כאשר השחיקה היומיומית תלויה כאיום ויכולה לפגוע במוטיבציה של העובדים. אחד הפתרונות שפותחו כדי למנוע זאת, אלו ימי כיף לעובדים שהפכו לנוהג מקובל בשנים האחרונות ומתקיימים מדי שנה. פתרון נוסף הוא לזהות את העובדים המצטיינים או עובדים בעלי פוטנציאל, ולהציע להם להצטרף לטיול תמריץ.

 

טיול תמריץ ופעילויות גיבוש לעובדים בקפריסין

עובדים שעמדו ביעד, סגרו עסקה גדולה וחשובה או הרשימו אתכם בחשיבה יצירתית ומאמצים שהובילו להצלחת העסק, יכולים לזכות כעת בהבעת הערכה בדרך מקורית ומרעננת. במקום מכתב מלא במילים טובות או שובר למסעדה, אתם יכולים לפנות לחברת Overseas. החברה מתמחה בהפקת אירועי חברה, נופשי עובדים וטיולי תמריץ והיא יכולה לבנות עבורכם נופש בקפריסין, באי דייגים אותנטי, בו העובדים יזכו להתרענן, להתמלא בכוחות ולהכיר את התרבות המקומית וכל מה שיש לה להציע. 

הטיול נערך בשיתוף פעולה מלא עם שותף מקומי והניסיון הרב של צוות החברה לצד ההכרות המעמיקה עם האי, הם המפתח לתכנון טיול תמריץ מוצלח וסוחף. שם החברה הולך לפניה וההצלחה של טיולים אלו, יכולה להוות גם תגמול לעובדים מצטיינים וגם תמריץ לצוות בעל מוטיבציה ירודה או לאחר שעברתם תקופה קשה במקום העבודה. האווירה הקסומה, רוח הים והתרבות האותנטית המקומית, מעוררים השראה ומעלים את המורל.

 

טיולי תמריץ – עכשיו גם ללקוחות שחשובים לכם

ב-Overseas לקחו את טיולי התמריץ כמה צעדים קדימה וכעת החברה ערוכה להוציא עבורכם טיול תמריץ ומסיבות חברה בחול, גם ללקוחות. הפקה שלמה שמטרתה לתת ללקוחות החשובים של העסק תחושת הערכה ויחס אישי, ובו זמנית לעודד את מעורבותם בהצלחת העסק ולחזק את התדמית שלכם כחברה מצליחה, רצינית ובעלת חזון.

התדמית שלכם כעסק מושפעת מגורמים רבים. כשאתם בוחרים ב-Overseas לתכנון טיול תמריץ לעובדים, אתם ממתגים את עצמכם כעסק יוקרתי, שאפתני ומצליח ששם בראש מעייניו את רווחת העובדים וטובת הלקוחות. התקשרו עוד היום ל-   OVERSEASבטלפון מספר: 058-6959569 או בקרו באתר שלנו בכתובת: www.overseasevents.co.il ואנו נלווה אתכם יד-ביד, נתאים את כלל הפעילויות, הטיסות

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים