טיולי אינסנטיב לעובדים – התמריץ הנכון במקום הנכון

מורל ומוטיבציה הולכים ביחד, ואם יש משהו שמרים את המורל ויוצר חיבור בין אנשים זה טיולי אינסנטיב לעובדים. טיולים אלו הם כמו יום גיבוש, אבל של פינוקים, ובמקום יום אחד עושים כמה ימים.

התוצאה של טיולי התמריץ הללו מעולה, ולכן התחום, שהיה פעם מזערי וניסיוני, התפוצץ לכדי מה שהוא היום – הדרך המועדפת על חברות לייצר קרבה, חיבור והרמוניה בין העובדים השונים, בכדי לייעל את העבודה ולשפר את איכות העבודה בעסק.

אז לאן טסים מישראל?

מן הסתם טיולי אינסנטיב לעובדים בישראל יהיו ביעדים שונים מאשר אלו שטסים (או נוסעים) בארה"ב. אם מקליפורניה הם ייסעו, למשל, למקסיקו, יעד קרוב ומרתק, הרי שמקסיקו שלנו יכול להיות, למשל קפריסין.

הנה כמה מהיעדים הפופולארים ביותר כיום לטיולי תמריץ:

  • ירדן – 3 ימים בירדן זה בדיוק מספיק זמן כדי לענות על הצורך. היעד קרוב, מוכר אך זר. העלות נמוכה ומאפשרת, וההגעה קלה ומהירה. אידאלי לכל חברה ישראלית.
  • מרקש – העיר המרוקאית המפורסמת, טיול אורבני אך כמעט כפרי, שכן האווירה של מרקש, על השווקים הצבעוניים וכיכרות העיר הייחודיות, הופכת את החוויה למרגשת, מה גם שחלק מהעובדים בוודאי ירגישו בבית.

לא רק לעובדים!

טיולי אינטנסיב הם לא רק לעובדים. חברות רבות, בעיקר חברות עם מוצרי יוקרה או אספקת שירותים יוקרתיים, לוקחות את הלקוחות המועדפים לטיולים מסוג זה. בסופו של דבר חווית הלקוח היא לא דבר המוגבל רק לרכישה ושירות לקוחות, ואיש לא מגביל אתכם בהעמקת הקשר.

 

קשרי לקוחות בריאים הם השיווק הטוב ביותר, כי לקוחות מרוצים מאוד מספרים עליכם ועל החברה שלכם עם זיק של אור בעיניים, ובעצם מוכרים אתכם כאנשי שיווק שלכם לקהל הלקוחות הבא.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים