הסעות לחתונה – לחגוג בלי לדאוג

כל חתן וכל כלה רוצים שברגעים הכי מרגשים בחיים שלהם יהיו לצידם כמה שיותר חברים, קרובים, מכרים וכו'. בנוסף במסגרת חתונה בימינו, צריך להודות, ישנם גם שיקולים כלכליים ואם חלק מהאורחים שהוזמנו לא מגיעים עלול להיגרם לזוג הצעיר נזק כספי בלתי מבוטל.

אחת הדרכים להבטיח השתתפות מקסימלית באירוע היא לארגן הסעה לחתונה. מצד שני מדובר בעוד הוצאה, ומאחר שלקראת כל חתונה ישנן הוצאות מרובות חשוב לשקול בתשומת לב את אופציית שכירת האוטובוס או המיניבוס.

כמה אורחים הזמנתם?

השיקול הראשון בהחלטה האם לארגן הסעות לחתונה או לא הוא מספר המוזמנים.

הכלל פשוט: ככל שיש יותר מוזמנים, כך יש סיכוי גדול יותר שלא מעט אנשים זקוקים לעזרה כדי להגיע למקום שבו מתקיימת החתונה.

בהתאם, אם מדובר בחתונה אינטימית סביר להניח שתוכלו לסמוך על כך שהאורחים לא זקוקים לעזרתכם, ולכל היותר אפשר לעזור במציאת טרמפים. חתונה גדולה יותר כבר הופכת את ההסעה לאופציה רלוונטית מאוד.

איפה אתם מתחתנים?

השיקול השני הוא הלוקיישן של החתונה.

בחירת הלוקיישן היא אחת ההחלטות הלא פשוטות שצריכים לקבל החתן והכלה. מצד אחד תמיד ישנו הרצון לעמוד מתחת לחופה במקום מיוחד, רחוק מהשגרה המוכרת, ומצד שני קיים החשש שמא לוקיישן מרוחק יכביד על האורחים ואף יגרום לחלקם פשוט לא להגיע.

ארגון הסעות לחתונה הוא פתרון נהדר: אתם תוכלו להתחתן במקום שהכי קרוב ללבכם והמרחק הגיאוגרפי לא ירתיע את אורחיכם.

מקסימום שמחה

אורחים שמגיעים לחתונה בהסעה מגיעים אליה נינוחים שהרי נהיגה, כידוע, עלולה להיות חוויה שמייצרת כל מיני רגשות שליליים.

בנוסף, מי שלא צריך לנהוג חזרה הביתה לאחר החתונה יכול להרשות לעצמו לשתות אלכוהול, שתורם אף הוא לעליית מפלס השמחה באירוע.

לא לשכוח לקבוע אחראי הסעות

על-מנת לוודא שאף אחד מהאורחים שבחרו להגיע לחתונה עם האוטובוס או המיניבוס ששכרתם לא נשאר מאחור, חשוב לקבוע מראש "אחראי הסעות" – חבר טוב או קרוב משפחה של החתן או הכלה שיהיו אחראים על איסוף מסודר של כל האורחים שהודיעו כי הם מעדיפים להגיע בדרך זו ולא באופן עצמאי וכמובן גם החזרתם הביתה שמחים ומרוצים.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים