הדרך הנכונה לבחירת מתנות לגני ילדים

תהליך בחירת מתנות לגני ילדים מהווה משימה מורכבת לגננות רבות. שוק המתנות גדול אך רק חלק מן המתנות מתאימות לגני ילדים. על הגננת מוטלת משימה- בחירת מתנות אשר מתאימות לגני ילדים גם מהבחינה החינוכית וגם מהבחינה הרגשית- על המתנות להיות חינוכיות ועם זאת להצליח לרגש ולהפתיע את ילדי הגן.

על מנת לבחור מתנות מתאימות לגני ילדים יש לעבור מספר שלבים הכרחיים על מנת להוציא את המיטב מהמתנות ושהילדים וההורים יהיו מרוצים ומופתעים.

השלב הראשון – בחירת המסר והערכים החינוכיים

מתנות מגן ילדים הן אינם סתם מתנות מגניבות, מתנות מגני ילדים הן מתנות בעלות ערך מוסף, מתנות אשר באות להעביר לילדי הגן צד חינוכי ולכן, השלב הראשון הוא חשיבה על המסר והערכיים שהמתנות צריכות להעביר. המסרים משתנים ממתנה למתנה ומותאמים למועדים בהן מחולקות המתנות. לדוגמה- מתנות אשר מחולקות בפסח יכללו עיצובים הקשורים לחג, מתנות המחולקות ביום המשפחה יכללו ערכי אהבה ומשפחה וכן הלאה…

השלב השני – בחירת המתנה

לאחר שהערכיים והמסרים יושבים לכן בראש הגיע הזמן להתחיל לחפש את המתנה המושלמת לילדי הגן. ע"י חיפוש זריז בגוגל תוכלו למצוא חנויות אינטרנטיות המתמחות ביצור מתנות לגני ילדים, כל חנות וקטלוג המתנות שלה. ערכו סיור ובדקו איזו מתנה מתלבשת עם אופי הגן והערכים שאתן רוצות להעביר. כמובן שהמתנה צריכה גם להיות בתקציב שלכן, אין צורך לחרוג מהתקציב, ברחבי האינטרנט מתנות בכל טווחי המחירים.

השלב השלישי – גרפיקה

לרוב על גבי המתנות מודפסת גרפיקה ייחודית לגן. כעט עליכן להעביר את המסרים והערכיים שברצונכן להעביר לילדים למעצב הגרפי. תארו לו כיצד אתן רוצות שהמתנה תראה, תנו לו כמה קווים לעיצוב וחכו לדוגמה הראשונה. לאחר שהמעצב שלח לכן דוגמה לאישור כוונו אותו יותר למה שהתכוונתם ותנו לו נקודות לשיפור.

בשלב זה תצטרכו לבחור האם תרצו שכל מתנה תהייה עם תמונה אישית של ילדי הגן, האם יהיו צבעים שונים לבנים ולבנות, מה הכיתוב שיודפס על גבי המתנה ועוד.

במידה ובחרתן במתנות עם תמונות וודאו שהתמונות שאתן שולחות איכותיות ומחמיאות. תמונות טובות יעשו את ההבדל בהיבט הרגשי!

השלב הרביעי – אספקה

עוד לפני שהזמנתן את המתנות וודאו עם חברת המתנות שהיא מסוגלת לספק לכן את המתנות בזמן המתאים. מתנות לגני ילדים מחולקות במועדים ואירועים ספציפיים לכן חשוב לוודא שהמתנות אכן יגיעו בזמן ובמועד המתאים.

לאחר שקיבלתן את המתנות ערכו רשימה ובדקו שלכל הילדים ישנה מתנה, יש מצבים בהן חברות מתבלבלות ושוכחות ילד או שניים, לכן חשוב לבדוק זאת מראש על מנת למנוע אי נעימות.

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים