בוק בת המצווה מזמן כבר לא שאלה

אירוע בת המצווה הוא אירוע מאוד משמעותי, מדובר בהפקה "הוליוודית" לא פחות מכך, הנערות יודעות בדיוק איך הן רוצות שהכל ייראה ומנהלות את האירוע ממש כמו מפיקות אירועים מקצועיות.

אירוע בת המצווה לא מה שהכרתם

רקדניות, קבלות פנים מפוארות (שלא מביישות חתונה), אפילו זמרי אורח הינם חלק מרשימה מתרחבת בתחום אירועי הבת מצווה (כל אחד לפי יכולתו הכלכלית).

  בעבר הדברים היו מסתכמים לעיתים באירוע צנוע במסעדה או לכל היותר באולם אירועים קטן כזה שעשוי להכיל את המשפחה הקרובה, הדרישה לאירוע כזה שרק צריך לפרוס עבור הנערה "שטיח אדום " הולך וגובר.

הדברים התרחבו וגדלו בצורה גרנדיוזית יותר ,ובהתאם, הרבה דברים נכנסו לרשימת חובה שחייבת להתקיים באירוע הבת מצווה, אחד מהם זה בוק בת מצווה מקצועי , כי איך אפשר בלי להרגיש דוגמנית ביום המיוחד של הנערה, זה הרגע שהן מחכות לו זה היום שלהם ולכן מדובר בפריט הכרחי וחשוב מאוד באירוע בת המצווה.

התמונות הכי יפות, יצירתיות שסוחפות אחריהן תגובות בכיתה ובבית הספר, הן התמונות מהבוק והן המזכרות הכי מרגשות מהאירוע, תמונות ששוות אלף מילים.

אתגר הפקת בוק בת מצווה מקצועי

כיום בוק בת מצווה עבר שינוי תפיסתי, כבר לא מדובר בסיטואציות הרגילות והמוכרות כמו ללכת לחוף הים ולצלם ממספר זוויות ייחודיות, יותר מזה  הסטנדרט הוא כזה שמחייב  להצטלם בסטודיו מעוצב, אביזרים מתקדמים ודורש עריכה מדוקדקת בתוכנות מיוחדות .

לנערות החוגגות יש דרישות ויש להן "רף" ולכן שמדובר בנושא כמו בוק בת המצווה חשוב להכיר את הצלם ולדעת את יכולותיו ויותר מזה לדעת את התאמתו, צלמים בעלי ניסיון בתחום ובעלי יכולת תקשורת בריאה עם ילדים, יוכלו להביא לידי ביטוי את בקשותיהן בצורה מקסימלית, הם מכירים את הנושא בצורה סבלנית ונכונה וידעו לייצא המקצועיות שלהם לפרטי הפרטים בכדי לעמוד בדרישותיהן של הנערות .

לסיכום : בוק בת מצווה מקצועי כמו אירוע בת המצווה עובר שינוי ובשנים האחרונות מצריך התנהלות נכונה, כזאת שתאפשר לעמוד בדרישותיהן של הנערות החוגגות, הבוק משמש ככרטיס ביקור בנות רבות משוויצות בו במהלך השנה ובאירועים משפחתיים למיניהם, מעבר לזה הבוק משמש כמזכרת מרכזית מהאירוע לשנים ארוכות בהתפתחותן של הנערות הצעירות ומנציח רגעים קסומים מהאירוע .

חשוב לדעת שמדובר ביום שלם הכולל  "סשנים" רבים ומספר רב של העמדות, מומלץ להגיע מצוידים בסבלנות, אופטימיות, מצב רוח טוב ואמצעי הגנה מהשמש אם מדובר בתקופת הקיץ או בזמן עמידה ממושכת בחוץ והכי הכי חשוב שיהיה מזל טוב .

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים