אישורי הגעה לאירוע – תדעו מראש מי מגיע לאירוע הבא שלכם

אישורי הגעה לאירוע

האירוע שלכם דורש פעולות הכנה רבות. אחת מהן היא הזמנה של האורחים. כמות המוזמנים והאורחים שיגיעו בפועל אל האירוע תשפיע על העלויות ותאפשר לנותני השירות השונים להתכונן טוב יותר לקראת היום המיוחד. לכן, כדאי לדאוג לאישורי הגעה לקראת האירוע.

הדרך הישנה לאסוף אישורי הגעה לאירוע

הדרך הישנה לאיסוף אישורי הגעה לאירוע הייתה יצירת קשר אישי עם כל אחד מהמוזמנים. יצירת הקשר נעשית על ידי בעלי השמחה או מי מטעמם (אחד החברים או מישהו מהמשפחה). דרך זו יכולה להיות יעילה כיוון שבסופו של דבר ניתן להעריך כמה אנשים יגיעו לאירוע, אך היא לא תמיד נוחה לשני הצדדים.

לא תמיד למוזמנים נעים להגיד שהם לא יוכלו להגיע ולא תמיד נעים להתקשר ולקבל "לא" בטלפון. לכן, על אף שדרך זו הייתה יעילה ולמעשה הדרך היחידה לקבל אישור של הגעה לאירוע, כדאי לבחון את הדרך החדשה והנוחה לקבלת האישורים.

הדרך החדשה לקבלת אישורי הגעה

הדרך החדשה לקבלת אישורי הגעה לאירוע עוברת באינטרנט. אנו עושים כל כך הרבה פעולות בלחיצת כפתור כך שאין כל סיבה שהמוזמנים שלכם לא יאשרו את ההגעה שלהם באותה קלות. בדרך זו ניתן להעריך באופן מדויק את מספר האנשים שיגיעו וכל זאת בלי אי נעימות של מי מהצדדים.

מערכת אישורי ההגעה לאירועים מתאימה לשלל סוגי אירועים, בהם: חתונות, בר/ בת מצווה, בריתות ואפילו לאירועים עסקיים. המערכת פועלת בהתאמה אישית לצורך שלכם וניתן לבחור כיצד לתפעל אותה כך שיהיה לכם ולמוזמנים הכי קל להעביר את המידע.

לא רק אישורי הגעה

מערכת אישורי הגעה לאירוע יכולה להיות יעילה לא רק עבור נתינת המידע האם המוזמנים מתכוונים להופיע או לא. בנוסף למידע זה האורחים יוכלו לציין:

  • כמה אנשים מתוך המוזמנים יגיעו לאירוע.
  • האם הילדים יהיו נוכחיים באירוע.
  • האם ישנה מגבלת מזון כמו צליאק, טבעונות, צמחונות ועוד.

מערכת מידע שכזו תאפשר לכם להתכונן טוב יותר לאירוע שלכם, להוזיל את העלויות ותמנע הפתעות מיותרות ביום השמח שלכם.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *