איך למצוא מקום לאירוע קטן?

בין אם מדובר על אירוע עסקי או פרטי בסדר גודל קטן, אין ספק שישנה חשיבות רבה למקום בו יערך האירוע. המקום בו אירוע נערך יוצר את האווירה ומספק את המעטפת לאירוע כולו. לכן, חיפוש מקום לאירוע אשר ישקף בדיוק את האווירה ואת המסר שאתם רוצים להעביר הוא אתגר. לפני שצוללים לפרטים הקטנים יותר שיהיו באירוע, חשוב קודם כל למצוא את המקום המתאים. איך להחליט על מקום?

 

כמה נקודות חשובות בקיום אירועים קטנים:

  • מיקומו של האירוע: אחד הפרטים הראשונים שיש לחשוב עליהם היא היכן אתם רוצים לקיים את האירוע מבחינה גיאוגרפית. אם כל המוזמנים נמצאים באזור המרכז, חיפוש מקום לאירועים קטנים במרכז נראה הצעד המתבקש, אך מצד שני ניתן גם להשקיע יותר על מנת ליצור אווירה שונה ולהביא את כולם בהסעות מאורגנות למקום אחר בו כולם יתנתקו מחיי היום יום ויקבלו חוויה שהיא ערך מוסף. וילת מקום טוב באמצע הנמצאת ממש ליד הכנרת ללא ספק תספק חוויה אחרת, חוויה ייחודית באווירה שונה.
  • סגנון המקום: אם מדובר על אירוע עסקי, סגנון המקום מספק לכם מיתוג שצריך ללכת יד ביד עם המיתוג שאתם רוצים ליצור לחברה שלכם. לרוב ההתלבטות בבחירת מקום היא האם מעוניינים באולם אירועים באווירה רשמית יותר או גן אירועים באווירה כפרית וירוקה. באירועם קטנים יש לכם את הפריבילגיה לבחור גם אפשרות אחרת הנמצאת בין שתי האפשרויות הקודמות ומספקת מצד אחד סביבה ירוקה וכפרית ומצד שני יוקרה. אפשרות זו, עליה ניתן לשמוע הרבה לאחרונה בהקשר של מסיבות רווקות של סלבס היא וילה. קיום אירוע בוילה מפנקת עם בריכה תמתג אתכם כמשלבים בין יוקרה, פינוק טבע וכיף. כמובן שכך גם אם זהו אירוע פרטי כמו בר/ת מצווה, יום הולדת וכמובן מסיבת רווקים/ות.
  • אטרקציות לפינוק שמעבר: אירוע קטן כול להיות אירוע בו כולם נפגשים, נהנים ומדברים כמה שעות והולכים הביתה. זאת אפשרות נחמדה אך אפשר להפוך אירוע לכזה שיעורר הדים עוד הרבה אחרי שיגמר. אפשר לעשות זאת באמצעות שילוב אטרקציה אחת או יותר, אטרקציה הנמצאת מחוץ למקום בו מתקיים האירוע אך בסמוך. במקרה של "מקום טוב באמצע" אפשר להמשיך את המסיבה גם בחוף גיא, בחמת גדר וכמובן על חוף הכנרת עצמה הנמצא במרחק של 50 מ' מהוילה.

עומדים בפני אירוע עסקי או פרטי? ארגון אירוע הוא משימה לא קטנה אך מצד שני זוהי הזדמנות להתנתק לרגע מהשגרה. בנוסף, אירוע עסקי שמאורגן היטב מצמיח אתכם ותורם להצלחת העסק. אירוע פרטי מספק לכם הזדמנות לראות שוב אנשים שאתם אוהבים וששגרת היום יום לא מאפשרת לראות אותם בתדירות שהייתם רוצים. לכן, השקיעו בחיפוש מקום, גם, ואולי במיוחד, אם זהו אירוע קטן. כך תהפכו אירוע סטנדרטי לאירוע בוטיק בלתי נשכח.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *