אטרקציות לבת מצווה – לא לילדות בלבד

אטרקציות לבת מצווה

בת מצווה היא תמיד אירוע שטמונה בו התרגשות רבה – הן של הנערה שהופכת במובן מסוים לבוגרת, הן של משפחתה הקרובה, הן של חבריה וחברותיה וגם שאר האורחים המוזמנים לאירוע לא נשארים אדישים.

לצד מפלס ההתרגשות חשוב מאוד לדאוג גם למפלס ההתלהבות, והדרך הבטוחה לכך היא באמצעות אטרקציות לבת מצווה. למעשה במובנים רבים האטרקציות שתבחרו לאירוע שלכם יגדירו אותו ויספקו לאורחים שלכם רגעי נחת וכיף למכביר.

"אטרקציה לבת מצווה" היא כמובן מושג כללי, ותחת ההגדרה הזו ניתן למצוא מבחר רחב של אפשרויות: כאלה קולינריות (למשל מפל שוקולד, שהרי אין ילד, ובעצם גם לא מבוגר, שלא מתלהב מהמאכל החום המתוק מתוק), כאלה שקשורות לכניסתה של נערת הבת מצווה למקום שבו מתרחשת המסיבה (בתוך צדף ענקי, מלווה רובוטים מרשימים והאפשרויות עוד רבות ומגוונות), כאלה שמעצימות את מסיבת הריקודים – ובעיקר משחקים כיפיים לשמחת הילדים, ולא רק הם: בלא מעט בת מצוות ניתן לראות את האורחים המבוגרים משחקים בהתלהבות לא פחותה מהצעירים.

למה כדאי לבחור מגוון אטרקציות לבת מצווה?

מאחר שהקהל בכל בת מצווה מגוון, כדאי גם שהאטרקציות של אותה בת מצווה יהיו מגוונות, כך שכל אורח וכל אורחת ימצאו פעילות שמקפיצה אותם.

מגוון רחב של אטרקציות לבת מצווה מבטיח גם מספיק עמדות לכל האורחים כך שהם לא יצטרכו להמתין בתורים שעלולים להיות מתסכלים.

בין האפשרויות: עמדת WII למי שאוהבים להפעיל את הגוף תוך כדי משחק מחשב, עמדת פלייסטיישן למי שמעדיפים להזיז רק את האצבעות, גיטאר הירו לצעירים שחולמים על להקה ולמבוגרים שחלמו להיות כוכבי רוק אבל התפשרו עם המציאות ועכשיו יש להם הזדמנות להגשים את החלום ולו לכמה דקות, ועוד ועוד.

אטרקציות קלאסיות

לצד אותן אטרקציות לבת מצווה שמבוססות על טכנולוגיות חדשניות (יחסית, כמובן) ישנן גם אופציות קלאסיות.

ביניהן: שולחן פינג פונג, שולחן סנוקר, כדורגל שולחן, מיני גולף ועוד.

גם עמדות אלה מהוות אטרקציות מומלצות לבת מצווה שכן גם הן מתאימות גם לקהל צעיר וגם לקהל מבוגר ומאפשרות לכולם לשחק יחד ולרוות נחת מהאירוע.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים