חתונה על הים במחירים שפויים

חתונה על הים

הוא הציע? והיא אמרה כן? או ההיפך? זה לא באמת חשוב מי הציע העיקר שעכשיו אתם ביחד ורוצים להמשיך את הזוגיות ולעלות שלב? ומה השלב הבא? חתונה. אז אחרי ההתרגשות שאל תדאגו יבואו עוד בדרך זו רק ההתחלה כעת צריך לתכנן את האירוע המיוחד הזה ולהראות את אהבתכם בציבור ולשמור אמונים זה לזו. חתונה היא עסק לא זול  זה וודאי אתם יודעים- עכשיו שמתחילים לתכנן את האירוע, וכל הדברים הקטנים מתחברים והופכים להרבה יותר משמעותיים כדאי לבדוק אופציות במקומות "לא שגרתיים" אבל בהחלט כאלו שיוזילו מחירים ויגרמו לכם להתרגש יותר ולאורחים להתפעם מהאירוע.

אז איפה חוגגים? אחת השאלות החשובות והראשונות זה היכן להתחתן? אז אתם בודקים הרבה מקומות ובסופו של דבר מחליטים על מקום מעניין ביותר וזה חוף הים.

להכות בגלים אבל להישאר שפויים במחירים

הפקת החתונה לא מסתיימת רק בשמלה, איפור וקייטרינג שזה חלק נכבד מהחתונה אלא גם ההוצאות מסביב וזה המיקום, אז לפני 2 עשורים ויותר היה נהוג להתחתן באולם אירועים מכובד ויפה, אבל לא תמיד אולם האירועים היה תואם את הצרכים של הזוג ומה הכוונה? לפעמים האולם היה גדול מיד והוזמנו מעט אורחים והחתונה הייתה נראית דלה מידי , או להיפך אולם קטן מידי והייתה צפיפות בקרב האורחים- בהחלט לא נעים. עם השנים הדברים התבהרו ואופציות אחרות נראו לעין שאחד מהם זה חתונה על חוף הים במחירים שפויים.

חתונה מסוג זה לא צריכה לעלות יקר מאוד, משום שמזמינים כמות יחסית קטנה של אורחים, כך גם הקייטרינג לא צריכים להזמין המון מנות מה שיכול בהחלט לצמצם את טווח ההוצאות, צלם אחד או שניים מספיקים לא צריכים הפקת הוליווד בשביל זה, ציוד? יש חברות המתמחות לכך ויכולות לחסוך כסף רב וכן גם ריצות מיותרות.

כלומר יש בהחלט אופציה שאינה יקרה מידי והאירוע עצמו הופך להרבה יותר ייחודי, מעניין וכזה שידברו עליו.

ומכיוון שהקיץ כבר כאן אין יותר נפלא מלהתחתן על חוף הים, גם רומנטי וגם מיוחד בשמלה קיצית המתאימה לאירוע על חוף הים וחליפה שיכולה לשמש אותך גם לאירועים הבאים- גם כאן יש חסכון רב בהוצאות מיותרות על ביגוד.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים