אורי לופוליאנסקי למען הקהילה

אורי לופוליאנסקי למען הקהילה

מעטים האנשים אשר הקדישו את פועלם לקהילה ולעם ישראל. אנחנו צריכים להוקיר אנשים אלו ולהודות על כך שהם משנים את החברה הישראלית לטובה בפועלם. כל איש התורם לקהילה משפיעה על אלפים ובמקרה של אורי לופוליאנסקי על מיליונים. אורי החליט כי הוא יקדיש את חייו למען החברה הישראלית והדבר ניכר לכל אורך חייו הבוגרים ובכל צומת בחייו ניתן לראות את החשיבות העצומה שהוא נותן לעם ישראל על חלקיו המגוונים. אין ספק כי גולת הכותרת בפועלו של אורי הוא ארגון יד שרה. באמצעות ארגון זה השפיע אורי כמעט על כל ישראלי. ניתן לומר בפה מלא כי אין כמעט ישראלי אשר לא נזקק לציוד רפואי מיד שרה בשביל הוריו, ילדיו או בשביל עצמו והדבר מעיד על החותם העז שהארגון השאיר על החברה הישראלית. מעטים האנשים אשר הקימו ארגון כה משמעותי כמו אורי ועל כך תודתו הנצחית של עם ישראל תהיה נתונה לאורי.

מה כל כך מיוחד בארגון יד שרה?

אז מה כל כך מיוחד בארגון יד שרה שהוקם ע"י אורי לופוליאנסקי? מה הופך אותו לארגון שונה בנוף הישראלי? ארגון שרבים כל כך חייבים לו את חייהם או לכל הפחות את השיפור באיכות חייהם. התשובה היא שארגון יד שרה עושה את כל פועלו לא לשם כסף ולא לשם פרסום אלא למען עם ישראל ולמענו בלבד. החלטה זו קיבל אורי בעת הקמת הארגון והיא מלווה את הארגון לכל אורך חייו ובכל פעולה ופעולה שלו. כך אנחנו רואים כי הארגון תורם ועוזר לכל ישראלי באשר הוא מבלי לבדוק את המגזר שלו או את מצבו הכספי וכך הארגון ימשיך לנהוג בעתיד.

איך ארגון יד שרה הצליח כל כך?

אז כיצד ארגון יד שרה הצליח כל כך? התשובה היא כי אורי לופוליאנסקי החדיר בו יסודות איתנים של רעות ועזרה המלווים אותו בכל. אנחנו מאמינים כי העובדה שהארגון עושה רק מעשים טובים ותורם לזולת בכל דרך אפשרית מובילה גם היא להצלחת הארגון ולשגשוג שלו בחברה הישראלית ונראה כי מגמה זו לא תשתנה בעתיד.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים