טיפים לצילום חתונות קיץ

טיפים לצילום חתונות קיץ

רוב הזוגות מעדיפים להתחתן בקיץ, ליהנות מהערבים החמימים ומהלבוש הקצר והמעניין יותר. אין ספק שלחתונה שנערכת בקיץ יש לא מעט יתרונות, אשר אינם קיימים כאשר מדובר על חתונת חורף. למשל, חתונת קיץ יכולה להתקיים על שפת הים, באמצע המדבר או באופציה הקונבנציונלית יותר – בגן אירועים ירוק ופורח. מדובר על האפשרות להצטלם על רקע הטבע, ליהנות מתאורה טבעית ומסיטואציות משעשעות שיכולות להצטלם בצורה מושלמת לאירוע. למשל משב של רוח, יכול ליצור תנועה פסטורלית בשיער של הכלה, דבר שייתפס בעדשת המצלמה בתור רגע מיוחד ואינטימי. עם זאת, חשוב לזכור שעונת הקיץ לא תמיד מאופיינת במזג אוויר נוח ונעים, ולא פעם מדובר על חום כבד, שרב מעיק והזעה מרובה. לכן חשוב להצטייד בטיפים מתאימים עבור צילום חתונות קיץ, במטרה להשיג את התמונות המושלמות והיפות ביותר.

צילום חתונות קיץ – כיצד עושים זאת נכון?

קודם כל, חשוב לעשות את המקסימום על מנת להרגיש בנוח ביום החתונה שלכם. כלה שלבושה בהידור רב, אבל סובלת מחום כבד בגלל השמלה המהודרת שלה, נראית סובלת בכל התמונות למרות החיוך המזויף. לכן חשוב לבחור מראש שמלה שמתאימה לעונת הקיץ, אשר עשויה מבדים נושמים וקלילים שמאפשרים לגוף להתקרר בקלות רבה יותר. מעבר לכך, חשוב להקפיד על איפור איכותי, שמאפשר לעור לנשום מצד אחד, ואינו נמרח כתוצאה מהזעה. מבחינה טכנית, חשוב לקבוע עם הצלם בשעה נוחה ולא חמה מידי, היות וצילומים ב – 15:00 בשיא אוגוסט, יכול להיות רעיון לא מוצלח במיוחד. מעבר לכך, חשוב לתאם מראש עם הצלם לגבי סגנון הצילום המועדף עליכם – תמונות ספונטניות או תמונות מבוימות, צילומי חוץ או צילומי פנים ממוזגים וכדומה. כדאי לתאם עם החברים הקרובים והמשפחה שיגיעו מוקדם עבור הצילומים המשפחתיים, על מנת שניתן יהיה לתפוס את כולם כשהם נראים בשיאם, מפוכחים ולא מזיעים.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט טיפים עבור צילום חתונות קיץ, אשר יבטיחו מזכרת יפה ומעניינת מאחד הימים החשובים לכם ביותר בתור זוג נשוי כמו מגנט מזכרת מהחתונה לעד. החוכמה היא קודם כל להרגיש בנוח, להתלבש בבגדים מתאימים ובעיקר לשמור על גישה חיובית ולא לתת לשום דבר לקלל לכם את מצב הרוח.

 

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים