מושב בטיחות לילד ראשון – כך תבחרו אותו

מושב בטיחות

בשעה טובה נולד לכם תינוק והשמחה רבה. כל הורה מבטיח לעצמו כי הוא ידאג לביטחון ולבטיחות של הילד שלו בצורה הטובה ביותר וכל הורה אכן עושה את מיטב המאמצים בכדי לעשות זאת. אחד הדברים החשובים ביותר עבור תינוקות, פעוטות וילדים הוא השימוש במושב בטיחות לילד המתאים להם, בעת נסיעה ברכב. נסיעה במושב בטיחות יכולה להציל את חייהם של הילדים במידה ותהיו מעורבים בתאונה כלשהי ומתוך ההבנה כי מדובר בדבר חשוב אשר בכוחו לשמור על בטיחות הילדים שלכם, אתם וודאי מעוניינים לרכוש עבור ילדכם את הטוב ביותר בתחום כסאות הבטיחות.

מתי רוכשים עבור ילד מושב בטיחות

כאשר מדובר בילד ראשון, וודאי אין לכם את כל הידע הרלוונטי לגבי סוגי מושבי הבטיחות המתאימים לכל שלב ושלב בחיי ילדכם. ראשית כל, כאשר תינוק נולד הוא ייחגר לרוב בסלקל, אשר מבטיח לו את הנוחות הרלוונטית עבורו ואת הבטיחות המקסימלית. הסלקל ייחגר עד גיל שנה כנגד כיוון הנסיעה וחשוב לבחור סלקל בעל תו תקן עדכני, אשר ידוע כי הוא סלקל בדגם איכותי, עמיד, יציב, חזק וכמובן בטיחותי. כאשר התינוק מגיע לגיל שנה ושוקל כבר מעל 12 קילו, ניתן לרכוש עבורו כיסא בטיחות שיהיה לו נוח יותר וכן, יוכל להיחגר עם כיוון הנסיעה. ישנם כיום מגוון כסאות בטיחות והדבר מעמיד הורים רבים בפני דילמה רצינית בדבר איזה כיסא כדאי להם לבחור עבור ילדם. אם גם אתם מוצאים את עצמכם עומדים בדילמה זו, הנה כמה עצות לגבי איזה כיסא בטיחות כדאי שתרכשו עבור ילדכם

איזה כיסא בטיחות כדאי לרכוש

חשוב מאוד ראשית כל, לבקש מהמוכרים בחנות להראות לכם את הדגמים אשר רלוונטיים לפעוטות בגיל שבו מצוי הילד שלכם. חשוב מאוד לבחור בדגם כיסא בטיחות של חברה מוכרת אשר ידוע כי היא מייצרת מגוון כיסאות בטיחות איכותיים, בטיחותיים ונוחים. מלבד זאת, חשוב לוודא שלכיסא יש תו תקן וכי הוא עבר את המבחן הרלוונטי לצורך קביעה כי הוא בטוח לשימוש. מלבד זאת, יש לרכוש כיסא אשר נוח וקל לחגור אותו ברכב וכן, כיסא אשר יתמוך באופן האידאלי בראש הפעוט ויאפשר לו את הנוחות המרבית בנסיעה. במידה וילדכם נרדם בדרך כלל בנסיעות, חשוב לרכוש עבורו כיסא אשר מאפשר כמה מצבים מישיבה ועד חצי שכיבה, בכדי לכוונן אותו באופן הכי נוח לילד כאשר הוא נרדם.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים