משחקים לפלייסטיישן 4 שמתאימים לילדים

משחקים לפלייסטיישן 4

הילדים של היום זה לא מה שהיה פעם.. ילדי שנות ה- 2000 הרבה יותר חכמים מהילדים שאנחנו היינו, הרבה יותר מתוחכמים וזקוקים להרבה יותר גירויים חושיים. אין פלא אם כן שהחברות השונות רואות בהם צרכנים לכל דבר, שיש להשקיע בהם מבחינת משחקים אטרקטיביים, מעניינים ומלאי הרפתקאות.

להלן סקירה של כמה משחקים לפלייסטיישן 4 מובילים לילדים:

Ratchet & Clank – משחק פלטפורמה מרהיב בגרפיקה ובאנימציה שלו, יש בו שלל נשקים מצחיקים והכיף בלתי נגמר. ראצ'ט הוא יצור נדיר, בעל חוש צדק מפותח, והוא נעזר בקלאנק, רובוט גאון שיצא בטעות ממפעל לרובוטים ענקיים ורעים. כדי להציל את הגלקסיה. משחק שמתאים לכל המשפחה.

Battleborn –  משחק פשוט, מהיר ומהנה במיוחד. העלילה מספרת על העתיד הרחוק, שבו כל הכוכבים ביקום נכחדו למעט כוכב אחד – סוֹלִיס. כל הציוויליזציות ביקום נלחמות על אותו כוכב…

Overwatch – העונה הרביעית. משחק יריות רב משתתפים מבית חברת בליזארד, משחק עשיר ומעניין במיוחד. המשחק כולל 12 שחקנים המחולקים לארבע קבוצות ולכל שחקן יכולת אחת מיוחדת במיוחד.

World of Final Fantasy – משחק כיף, זורם וממכר בטירוף!  העלילה מספרת על שני לוחמים אגדיים, Lann ו-Reynn, שבעזרת יצורים קטנים בשם Mirages הם נלחמים בצבא הפדרציה. המשחק מלא בהומור משובח, דמויות מעניינות ועולם מדהים ביופיו.

Lego Marvel's Avengers –  עוד משחק בסדרת משחקים המבוססת על סרטי מרוול וכמו קודמיו הוא מתהדר בהומור משובח. המשחק מבוסס על עלילות סרטי האוונג'רס: איירון מן, קפטן אמריקה ות'ור, ומשולבים בו קטעי קול מקוריים מהסרטים. במשחק מעל 200 דמויות מהעולם של מרוול, העסוקות בלהרביץ לאויבים, לאסוף "מטבעות" לגו, לבנות מכשירים ולפתור פאזלים. המשחק לא קשה או מסובך מדי והוא בעיקר מהנה.

Snoopys –  משחק המבוסס על גיבור הילדים, סנופי, היוצא למסע עם חברו הצהוב, וודסטוק, כדי למצוא את החברים האבודים שלהם. המשחק הוא מולטיפלייר, כלומר ניתן לשחק בו שני שחקנים בו זמנית.

לסיכום, גם הילדים שלנו רוצים ליהנות. יצרניות משחקי הפלייסטיישן השונות יודעות זאת היטב ודואגות לספק את הסחורה. אחרי הכל, ברגע שהילדים מרוצים, גם ההורים מרוצים.

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים