רעיון לערב גיבוש לעובדים – אמן חושים לאירוע חברה

אמן חושים לאירוע חברה

כשאנחנו עורכים אירוע חברה, אז באופן טבעי אנחנו רוצים לספק לאורחים שלנו, בין אם מדובר בלקוחות, ספקים או כל גורם אחר, אירוע ייחודי ומעניין אשר גם יגרום להם עניין אך מעבר לכך, אנחנו רוצים לספק להם אירוע שהם לא ישכחו, כזה שהם יוכלו לספר עליו לאחרים.

אירוע חברה, כפי שאנחנו יכולים להבין, הוא משהו מיוחד, בין היתר בזכות העובדה שהוא במובנים רבים אחראי כך או אחרת על המיתוג של החברה, בין אם זה מול ציבור הלקוחות והספקים, ובין אם זה מול התקשורת וכן מול גורמים אחרים בתחום, אשר יכולים להתבונן על האירוע שלנו ולהתרשם עלינו, דרכו.

כאשר אנחנו עורכים ערב גיבוש לעובדים, אז מן הסתם, יש לכך משמעות, גם אם לא מדובר באירוע מול לקוחות או ספקים חיצוני, אלא מול גורמים פנימיים במקום. לכן צריך להיות חשוב לנו מאוד שהם ייהנו והאירוע ימצא חן בעיניהם.

מן הסתם, יש דרכים רבות לכך, אחת מהן היא להזמין אמן אורח מיוחד כמו רן גפנר. אמן מיוחד שימשוך תשומת לב וילהיב את האורחים בצורות שונות, באמצעות הכישרון שלו. אנחנו יכולים לספק לאורחים שלנו דבר מוכר וידוע. אך אנחנו יכולים לספק להם משהו אחר, משהו שהם פחות נתקלים בו. למשל אמן חושים.

הסיבה להזמין אמן חושים לאירוע שלנו היא, שמדובר באמן שיכול לספק לאורחים שלנו חוויה ייחודית, יוצאת דופן, חוויה מעניינת ומלהיבה אשר כוללת לא מעט רגעים מפתיעים, מרתקים, רגעים שהם יתקשו להבין איך הוא עשה את זה, כיצד הוא גילה את מה שגילה.

חשוב לומר, ההחלטה להביא אמן חושים תלויה לא מעט בסוג האירוע, במשך הזמן שהוא נערך, במקום בו אנחנו מתבקשים לערוך אותו ועוד. מדובר על דברים שיכולים להשפיע בצורות שונות על הבחירה וכמובן על החוויה שלנו.

גלו רעינות מגניבים נוספים לאירועים באתר https://thespinnakerbar.com

אנחנו נשכור את שירותיו של אמן חושים, אחרי שנלמד בדיוק מה הוא הוא יכול לעשות, כיצד בנויה ההופעה, איך האורחים שלנו יכולים להפיק ממנה תועלת וכן פרטים נוספים שיכולים להשפיע, כך או אחרת על הבחירה שלנו.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים