קינג צ'ארלס למי הוא מתאים?

קינג צ'ארלס

אם אתם מחפשים כלב מתוק במיוחד שמתאים לכל בית, חשוב שתכירו את הקבליר קינג צ'ארלס. כלב זה, אשר גדל בחצרות המלוכה של אנגליה בשלהי המאה ה 15, הוא גזע שתוכנן להיות גרסה מחודשת של ההקינג צ'ארלס ספניאל, כאשר הקאבליר נועד לשמש חברה למלכים ולאצילים האנגלים אך בד בבד לצאת עם אותם אצילים למסעות ציד, וזאת בשל חוש הריח המעולה שלו.

>>> מחפשים כלב קינג צ׳ארלס? הקליקו כאן!

תכונותיו של הקבליר קינג צ'ארלס

קבליר קינג צ'ארלס.הינו בעל תכונות נפלאות, כאשר בין התכונות שלו: ידידותיות, נאמנות , חוש ציד מפותח וחוש ריח נפלא. כלב זה שנראה מאופיין במראה חיצוני שובה לב הכולל: אוזניים שמוטות וארוכות, עיניים עגולות המוטות גם הן מעט כלפי מטה, פרווה רכה וזנב ארוך ופלומתי שמזדקר אל על.

אז למי מתאים קבליר קינג צ'ארלס?

אם אתם שוקלים לאמץ כלב, חשוב כי תדעו שאופציה של אימוץ הקבליר קינג צ'ארלס היא אופציה נפלאה. גזע כלבים זה מתאים לשלל אנשים ובעיקר לבתים עם ילדים, לאנשים מבוגרים,  לאנשים שגרים בבית פרטי או בניין ולכל מי שמעוניין בכלב קטן וחכם שיארח לו המון חברה. עם זאת קבליר קינג צ'ארלס. אינו מומלץ לאנשים בעלי אלרגיות, וזאת משום שפרוותו עשירה וארוכה.

היכן ניתן למצוא כלבי קבליר קינג צ'ארלס?

כלבים מגזע זה, או כאלה המעורבים בגזע – ניתן למצוא היום בשלל עמותות שדואגות לרווחת בעלי החיים. בחיפוש קפדני ניתן אף למצוא כלבים גזעיים ויפים בעלי כל התכונות האמורות.

בנוסף, כיום ישנם גם חוות גידול המתמחות בגידול קבליר קינג צ'ארלס, כאשר יש למצוא רק בית גידול שדואג לרווחת הכלבים ומקנה אימוץ לפי כלל החוקים של בתי הגידול.

אז אם אתם רוצים ליהנות מכלב חמוד, ידידותי, נאמן, פרוותי וכזה שישמור על הילדים שלכם – זה הזמן להתוודע ולהכיר את הקבליר קינג צ'ארלס, ואף למצוא את הדרך הטובה ביותר לאמץ כלב מסוג זה.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים