השכרת ציוד לאירועים בדקה ה-90 – פתרונות מהירים

השכרת ציוד לאירועים

מכירים אנשים ספונטניים שמארגנים אירוע בדקה ה-90? אולי אתם בעצמכם כאלה? המאמר הבא הוא בשבילכם. במאמר זה נתעסק בפתרונות מהירים לציוד חסר לאירוע שארגנתם או שאתם חלק ממנו, בדקה ה-90.

> תקועים? צרו קשר מהיר עם נציג חברת קארמה אירועים לפתרון מהיר!

כיצד נתארגן לאירוע לפני?

כל אירוע הוא שונה, אך אם ניקח את רוב האירועים הספונטניים שיש, נתרכז ברשימה אחת גדולה:

  • אוכל – אם האירוע שארגנתם הוא בין חברים, ואינו מרובה אנשים, הכי טוב זה לארגן אוכל מוכן,\ או שדורש הכנה מהירה. במידה ואתם הרבה אנשים, נסו למצוא זריז סניף קייטרינג באזורכם. בכל מיקרה האוכל הטוב ביותר לארגן לאירוע מועט אנשים הוא דברים על האש, כגון פרגיות, קבבים, נקניקיות, ירקות על האש ועוד דברים מהירי הכנה שעולים לכם בראש.
  • שתייה – השתייה מתחלקת לשני סוגים, שתייה חריפה או שתייה קלה. אם האירוע הוא באווירה מצומצמת, השתדלו לשלב את השתייה עם האוכל, לדוגמה אם אתם אוכלים על האש, תשלבו בירה או יין, ואם אתם לא רוצים שתייה חריפה, מים או שתייה קלה לא מוגזת היא הפתרון המושלם. לאירועים מכובדים יותר עם כמות אנשים גדולה יותר, נסו לארגן יין טוב (שנת 2014 ומטה, נכון לשנת 2017), ובמידה והתקציב גדול, השקיעו אותו בוויסקי טוב.
  • מקומות ישיבה – אם מקום האירוע הוא בשטח, הכינו מקומות ישיבה ראויים לשטח כמו מחצלות, ספסלים מתקפלים, והכי חשוב אל תשכחו את השולחן המתקפל. אם זה אירוע ביתי ואין לכם מקומות ישיבה, הציצו בכיסאות שבתוך הבית, אם הם לא מתאימים, סעו לתחנת דלק הקרובה ותנסו להשיג כיסאות פלסטיק.
  • רמקולים – אם אתם בשטח, בשביל האווירה כדאי להשיג רמקולים, אם אתם בבית, השתמשו ברמקולים בבית.
  • מקור אנרגיה – אם אתם בשטח, תארגנו גנרטור לאירוע, ובשביל הגנרטור תארגנו לפחות 10 ליטר דלק. וודאו לפני שהגנרטור עובד כמו שצריך, תבדקו אותו במקום, הניעו לפי הוראות ההפעלה שיתנו לכם במקום, ותרשמו לעצמכם במידה ואינכם זוכרים. אם תחזירו אותו מקולקל, הוא יעלה לכם הרבה יותר. במידה ואתם בבית, תסדרו כבלים מאריכים בהתאם. בכל חנות כלי בית קרובה אפשר למצוא כבל שכזה.

בכל מיקרה, תבקשו מחברים לארגן את מה שחסר. אין טעם להתבייש, כולם רוצים שהאירוע יהיה מוצלח

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים