איך להתמקח עם אולם אירועים בתל אביב לתשלום סביר?

אולם אירועים בתל אביב בתשלום סביר

כאשר אתם מחפשים מקום להתחתן בו, בדרך כלל ישנו תקציב חתונה שמחולק לאולם האירועים, לשמלת הכלה, לדיג גי' או ללהקה, לתספורת ולאיפור לצלם ולשאר הוצאות החתונה.

אחד החיפושים הפופולאריים של זוגות שמתחתנים הם חיפוש אולם אירועים בתל אביב. עם זאת בשל הביקוש הרב של לוקיישן להתחתן בו בתל אביב, רבים האולמות וגני האירועים בתל אביב שמייקרים את גובה המנה ואף מוסיפים סכום להשכרת המקום.

אז אם בכל זאת אתם רוצים להתחתן בתל אביב, כיצד תוכלו להתמקח על המחיר? כמה שיטות מיקוח בהמשך.

בדקו אם ישנם תאריכים פחות מבוקשים – אחת משיטות המיקוח שיכולות לסייע לכם כאשר אתם מעוניינים לסגור את החתונה שלכם באולם אירועים ספציפי: היא התפשרות על התאריך. אומנם לרבים מהזוגות ישנו תאריך רומנטי שהם בחרו, או יום ספציפי (כמו למשל יום חמישי שנחשב פופולארי) שהם רוצים להתחתן בו, אך עם זאת חשוב לדעת שבחירת תאריך אחר, או יום פחות מבוקש שיכול להוזיל את העלויות. לכן לעיתים התפשרות על תאריך יכולה להוזיל את עלויות.

בחירת עונה – גם בחירת העונה שבה תרצו להתחתן יכולה להשפיע על המחיר של אולם האירועים בתל אביב. עונת החתונות מתחילה בדרך כלל בחודש מאי והיא אורכת עד חודש יולי. חודשים אלה נחשבים פופולאריים משום שבחודשים אלה מזג האוויר נעים במיוחד. עם זאת בבחירת חודשי החורף או הקיץ תוכלו ליהנות ממחירים נמוכים משמעותית.

הגדילו את כמות האורחים – בתחום האירועים ככל שכמות האורחים קטנה יותר כך עולה מחיר המנה ולהפך. ולכן אם אתם רוצים להוזיל עלויות כדאי לכם לעלות את כמות המוזמנים שלכם. עם זאת חשוב לדעת שלא תמיד כל מי תזמינו יבוא, ולכן חשוב להזמין רק אנשים שאתם בוודאות יודעים שיגיעו, וחשוב לבצע אישורי הגעה לפני האירוע.

הזכירו לבעל האולם את המתחרים – עוד שיטת מיקוח הינה תזכורת לבעל האירוע כי הוא לא היחיד שבדקתם. בדקו מי המתחרים של אולם האירועים והזכירו אותו בשיחה. זכרו: גם לבעל האולם שאתם רוצים ישנן חולשות.

אל תסכימו לכל מחיר שנוקבים בו – לסיכום, אתם לא חייבים להסכים לכל מחיר שנוקבים הו. כיום ישנם מגוון מתחמי אירועים בתל אביב שאתם יכולים לבחור לחתונות קטנות וגדולות. התאימו את המתחם הכדאי ביותר לתקציב שלכם.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים