רחפנים

רחפנים

כל הזמן אנחנו נתקלים בעוד ועוד המצאות המשנות את חיינו מן הקצה אל הקצה. ישנם אנשים אשר יותר מאחרים מחפשים אחר ההמצאה החדשה ועושים הכול בכדי להתחדש בגאדג'ט החדש. אנשים אלו מקדימים את השוק והם למעשה מובילי דעת קהל המשפיעים על ההחלטות של הציבור. אחת הדוגמאות להשפעה של אנשים אלו היא הפיכתם של רחפנים לדבר מקובל ונפוץ מאוד בציבור. עם המצאתם הרחפנים לא היו נפוצים כלל וכלל והם היו נחלתם של מעטים. אך ככל שעבר זמן כך יותר ויותר אנשים אימצו את הרחפנים אל ליבם וכך אנחנו היינו עדים לתופעה בה הרחפנים הפכו לחלק מהקונצנזוס. סביר להניח כי ככל שיעבור זמן כך השימוש ברחפנים יחצה עוד מגזרים ועוד ועוד מקומות יתחילו לעשות שימוש ברחפנים, מתעשיית הבידור ועד התעשייה הצבאית. וכל זאת תודות לאימוץ של הרחפנים על ידי קומץ אשר החדירו אותו לשוק וחינכו אותו כיצד לנהוג.

הפכו את הרחפן למשחק עם הילדים

שימו לב אתם יכולים להשתמש ברחפנים למגוון רחב של מטרות מצילום ועד מיפוי. אך נראה כי אחד הדברים המהנים ביותר שאתם יכולים לעשות הוא להשתמש ברחפנים בכדי לשחק עם הילדים שלכם. רחפנים הם דבר מהנה במיוחד והעובדה שהם משלבים בין טיסה לצילום הופכת אותם למשחק יפהפייה. אין ספק שהקשר שלכם ושל ילדכם יתחזק מאוד ואתם תוכלו להרוויח משחק בלתי נשכח תודות לשימוש ברחפנים. אם הילדים שלכם ייחשפו לרחפנים הם לא ירצו להפסיק וזה ייהפך לבילוי המועדף עליהם. ואתם יודעים מה? מדובר גם בבילוי זול שאינו דורש השקעה גדולה ומתמשכת ועל כן זה עוד יותר משתלם לרכוש רחפן ולשחק עם הילד שלנו.

האם כדאי לתת לילד לבחור את הרחפן?

אם אתם רוצים להכין את הילד לבגרות וללמד אותו כיצד עושים החלטות מושכלות בחיים כדאי לכם לשקול בשיא הרצינות לתת לילד לבחור את הרחפן שהוא רוצה. ישנם הרבה רחפנים בשוק כך שהילד שלכם יכול לבלות שעות בלימוד השוק ולאחר מכן לגבש מסקנות ולהחליט איזה רחפן לרכוש. כך תלמדו את הילד תהליכים של קבלת החלטות ותפיקו דבר נוסף מקניית הרחפן.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים