השכרת בובות ענק מבד נושם לאירועים

בובות ענק לאירועים

בובה של אירוע

כל אחד היה רוצה להיות הכוכב של האירוע הבא. כאשר מדובר על מסיבה, חגיגה או אפילו הפגנה ישנן דרכים רבות לעורר את תשומת הלב של הציבור. אחת הדרכים המקוריות שעשויות להפוך אתכם למסמר של האירוע היא תחפושות של בובות ענק  שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנה. מגוון הבובות הוא אדיר וכל אחד ימצא את הדמות שאליה הוא יתחבר. לא חייבים לחכות לפורים וניתן להזמין את הבובה גם בסמיכות לאירועים שונים שיכולים להתאים.

אין סכנת חנק?

אכן בובות הענק הללו נראות לעיתים כמו סאונה ניידת אשר גורמת לסבל רב לאדם אשר נמצא בתוכה. מאידך ניתן למצוא בובות ענק אשר עשויות מבד נושם ואיכותי. במקרה כזה האירוע יחלוף בקלות והנאה רבה גם לבובה וגל לסביבת החוגגים. הבד מאפשר מעבר של אוויר והבובה עצמה קלה ולא מהווה משקל כבד.

ניתן לשכור את הבובה או לקנות אותה. חוששים שלא יהיה לכם מה לעשות  עם הבובה כשיסתיים האירוע? תוכלו להשתמש בה בתור פיג'מה מחממת ומפנקת. את הנעליים ניתן לרכוש בנפרד אך בכל מקרה מדובר על מחיר זול במיוחד שמצדיק עוד יותר את קניית הבובה.

למי זה מתאים?

קודם כל חשוב לומר למי זה לא מתאים. אם אתם לא אוהבים לקבל תשומת לב באירועים, נחבאים אל הכלים וביישנים באופן כללי, אז הבובה פחות בשבילכם. כל מי שמגדיר את עצמו חיית מסיבות שתמיד רוצה להפתיע, לשמח ולהצחיק מוזמן לשכור את אחת הבובות המעולות ולהפוך את האירוע להרבה יותר מדליק ממה שהוא.

האם קיימת סכנת התלקחות

הסכנה היחידה היא שהמסיבה תהפוך ליותר מרגשת ומעניינת. החומר שממנו עשויה הבובה עומד בתקן ולא מסכן את הסובבים. הבד הוא באיכות מצוינת וכמובן שנבדק על ידי מכון התקנים. התחפושת מגיע בגדלים מגוונים החל מ-1.50 ועד ל1.80 . במקרים חריגים מומלץ להתייעץ עם מי שמבין בתחום.

גם מבחינת הגיל תוכלו להגיע אתה אל מסיבת הבר מצווה שלכם או לאירוע הפרישה מהפנסיה. היא מתאימה למגוון של גילאים. כדאי להיות מקוריים ולהצטייד בבובה מראש.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים