הצרת היקפים באמצעות המסת שומן בקור

ניתוח הצרת היקפים

אין כמעט אדם כיום אשר לא שואף להיות רזה. לא מעט אנשים פוצחים בדיאטות שונות מדי פעםתוך כדי שילוב כושר גופני, על מנת שיגיעו לתוצאה הרצויה להם בסופו של התהליך ויקבלו את הגזרה הגופנית אשר עליה הם חולמים. אולם, לא פעם, ישנם אנשים אשר יש להם מצבורי שומן עקשיים באזורים שונים בגופם. אנשים מעין אלו לא מצליחים להסיר את מצבורי השומן הללו ולהקטין את היקף גופם ולא משנה עד כמה הם מקפידים על תזונה נכונה וכושר גופני. כיום, ישנן שיטות שונות המוצעות עבור הסרת מצבורי שומן ספציפיים בגוף וצמצום היקפים כגון: ניתוח פלסטי כירורגי, שימוש בלייזר, בלי רדיו והשיטה אשר נחשבת כיעילה ביותר כיום עבור הצרת היקפים: המסת שומן בקור.

המסת שמן בקור – במה מדובר

אם אתם תוהים מהי בעצם המסת שומן בקור, הלא שמדובר על טיפול באמצעות מכשירים מיוחדים. המכשירים המיוחדים שולחים אל מצבורי השומן אשר לאדם לא קל להסיר אותם מגופו גלי קור, אשר מקפיאים אותו ומסייעים להם להתחיל תהליך שאורך בערך 3 חודשים. בתהליך זה מצבורי השומן העיקשים ייפרדו לאט לאט מהגוף עד שיוסרו ממנו לגמרי. ברגע שמצבורי השומן מוסרים מהגוף, הלא שהיקף הגוף קטן באופן אוטומטי. מדובר בשיטה הלא פולשנית היעילה ביותר שיכולה להיות כיום. לשיטה זו יש לא מעט יתרונות. מלבד העובדה שמדובר בשיטה לא פולשנית לצורך המסת שומן מחד ומאידך, בשיטה מוצלחת, הרי שאין כאב בביצוע שיטה זו, אין תופעות לוואי, אין זמן החלמה נדרש ועוד.

היכן מבצעים המסת שומן בקור

כאמור, המסת שומן בקור לצורך צמצום רוחב ההיקפים, היא איננה תהליך כירורגי או פולשני. לכן, תהליך מעין זה איננו מתבצע בהרדמה בחדר ניתוח. כיום ניתן למצוא לא מעט מרפאות אסתטיקה שונות שבהן ניתן לקבל מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הטיפולים האסתטיים, המסת שומן בקור באמצעות מכשיר ייחודי וחדיש. ככל שהמכשיר הרלוונטי לצורך הסרת שומן בקור יהיה חדש ומתקדם יותר, כך ידרשו פחות טיפולים לצורך הסרת מצבורי השומן הספציפיים שמיועדים עבור הסרה.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים