איך הרמת עפעפיים תשפיע על המראה שלך

הרמת עפעפיים

מן הידוע הוא, שאנשים אשר יש להם עפעפיים נפולות, נאלצים להתמודד עם מראה מבוגר מאוד ביחס לגילם. הרבה פעמים אנחנו נראה אנשים בני ארבעים או חמישים, אשר העפעפיים שלהם צנחו כלפי מטה וכתוצאה מכך יש להם מראה של אנשים בני שבעים פלוס.

מצב בו עפעפיים צנחו כלפי מטה נובע כתוצאה מעודפי שומן ועור שהצטברו מתחת לעפעפיים והם משכו אותם, אז מראה הפנים משתנה, שכן מתחת לעיניים יש עודפים של עור ושומן ועפעפיים נפולות.

הדרך לפתור בעיה זו היא באמצעות ניתוח הרמת עפעפיים. ניתוח זה יכול נועד להחזיר את העפעפיים למקומם הטבעי, לשם כך יש להסיר את העור ועודפי השומן אשר הצטברו מתחת לעין, ולהרים אותם. הניתוח מתבצע באמצעות חתך קל ופשוט שהרופא עושה במקום ודרכו הוא מסיר את כל מה שניתן ועל ידי מנתחים מקצועיים כמו ד"ר אופיר שיין המתמחים בהרמת עפעפיים.

כיצד הניתוח יכול לשפר את המראה?

ראשית, עצם זה שהרופא מסיר את עודפי העור והשומן, כבר משפר את המראה של הפנים. הרי מדובר באלמנטים שאין בהם צורך אמיתי, לא מבחינה פיזיולוגית, לא מבחינה בריאותית ובטח לא מבחינה אסתטית. הסרת עודפי עור ושומן, יכולים לשפר באופן ניכר את מראה הפנים ולהחזיר להם את המראה הרענן והצעיר.

יתרה מזו, עצם זה שהרופא מעלה את העפעפיים כלפי מעלה, הוא גם מרחיב בכך את שדה הראייה, שכן ברגע שהעפעפיים נפולות אז, מן הסתם זה מצמצם את שדה הראייה, לכן גם אפשר לראות את העין בצורה הרבה יותר נוחה ויפה. זה גם מחזיר ברמה מסוימת את העפעפיים למקומם הטבעי, וכן הוא מנקה קמטים וכתמים שנוצרים במקום, מה שמשפר, כאמור את המראה ומחזיר להם את הרעננות שהיתה בהם בעבר.

לפני סיום חשוב להדגיש, ניתוח הרמת עפעפיים הוא ניתוח פשוט, אומנם הוא נחשב לניתוח אסתטי במובנים רבים אך בדומה לניתוחים אסתטיים אחרים, הרי שיש לו גם משמעויות נוספות, כולל משמעויות בריאותיות, שכן הוא משפר את יכולת הראייה ומצמצם את הצורך שלנו להתאמץ כשאנחנו רוצים לראות דבר מסוים ובכך אנחנו מונעים פגיעה בעין.

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים