אגנית לבריכת נוי – הבסיס לבריכת נוי בגינה שלך

אגנית לבריכת נוי

כמה יפה ומרגיעה היא בריכת נוי שמוסיפה המון חן ויופי לחצר שלכם. בריכות נוי הן חלק ניכר מעיצוב הבית והחצר, והן מתכתבות בצורה נפלאה ומרהיבה עם חצרות קטנים וגדולים. פכפוך המים שנשמע מבריכת הנוי, צמחי הנהר היפים והדגים שלעיתים נוספים לה – מרגיעים את הנפש, ומוסיפים מאד לאיכות החיים ולעיצוב המדהים. אז כיצד בונים בריכת נוי ומדוע אנחנו חייבים אגנית לבריכת נוי? הכל בהמשך.

בריכת נוי היא בריכה הנבנית בפינה שאתם מקצים עבורה בחצר שלכם. את הבריכה בונים על ידי אנשי מקצוע וניתן לבנות אותה לבד במידה ואתם רוכשים אגנית לבריכת נוי שבעזרתה תוכלו להקים את גינת הנוי המושלמת.

בניית בריכת הנוי – תהליך הבנייה

כדי לבנות את בריכת הנוי חשוב לבחור את אגנית בריכת הנוי הרצויה לפי הגודל המתאים לכם ולפי השטח שיש לכם בחצר. לאחר בחירת אגנית הבריכה יש לסמן את השבלונה של אגנית בריכת הנוי על שטח החצר ולהותיר שוליים מסביב.

לאחר מכן יש לחפור בור לפי הגודל של האגנית ויש לחפור כמה שיותר עמוק ולפי הצרכים שלכם ולאחר מכן גם לרוחב. שמרו את האדמה כדי לכסות בחזרה את הצדדים. מדדו את הבור וודאו כי הבור שחפרתם מתאים לאגנית.

לאחר מכן הניחו את האגנית לחור, אך וודאו כי היא עומדת מעט גבוה מהאדמה. הוציאו את האגנית ושפכו חול מיוחד לתוך החור. הכניסו שוב את האגנית על החול, ולאחר התאמה מושלמת מלאו אותה חול ושפכו את החול ששמרתם לצדדים והדקו.

שפכו לבריכה מים ומלאו אותה בצמחים ואבנים ועצבו כאהבת נפשכם.

אגנית חול

לסיכום אם אתם רוצים לבנות בריכת נוי בחצר ביתכם, הדרך להתחיל היא באמצעות בחירת אגנית חול של טולמן. בחרו את אגנית החול המתאימה ביותר לחצר שלכם ולגודל הבריכה הרצויה, ותוכלו ליהנות מבריכה מרהיבה.

אגנית חול איכותית עשויה מפיליפופילן והיא חזקה וגמישה ועמידה מפני פגעי מזג האוויר. לכן חשוב לבחור כזאת מחברה אמינה ואיכותית כמו טולמן. האגניות מתאימות לבריכות נוי, בריכות דגים ובריכות בהן צמחים יפים.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים