אטרקציות בגיאורגיה לאוהבי האקסטרים

אטרקציות בגיאורגיה לאוהבי האקסטרים

אם אתם רוצים לפגוש מסורת מרהיבה, פארקים ענקיים, רחובות שוקקי אדם, שווקים מקסימים, אוכל מעניין, תרבות ענפה ועוד – גאורגיה היא יעד שחשוב לקחת בחשבון!

גאורגיה הידועה בעבר גם כ'גרוזיה', היא מדינה בעלת מסורת עתיקה, של 3000 שנים והיא מקור עצום של זהב, של נופים עוצרי נשימה, ערים ותצפיות מדהימות והיא שוכנת לחופו של הים השחור הענק.

גאוגריה ידועה בעיקר באירוח הנפלא שלה, בחמימות של התושבים, פשטות, מסעדות גורמה ודוכני אוכל עממיים כמו גם בארים וחיי לילה סוערים.

אם אתם בדרך למקום הנפלא הזה חשוב שלא תפספס כמה אטרקציות מרכזיות בגאורגיה, ביניהן:

  • פארק בורג'ומי – אחד הפארקים הגדולים במדינה שמתאימים לאוהבים השטחים הפתוחים כמו גם חוויות האקסטרים שנמצאות בין טבע עצום. בפארק ניתן למצוא שלל מתקני שעשועים ומקווה מים ענק שנמצא בגובה של אלף מטרים מעל פני האדמה.
  • פארק בטביליסי – בפארק זה תוכלו למצוא שלל בעלי חיים מעניינים ביותר כמו גם זנים של בעלי חיים שנחשבים נכחדים ונדרים. בפארק הזואולוגי תוכלו למצוא יותר ממאתיים ועשרה זנים של בעלי חיים פראיים תוך שניתן לתצפת בביקור בפארק על נמרים, פילים, דובים ושאר חיות מעניינות ונדירות.
  • הגן הבוטני – מקום נוסף שחשוב לפקוד הוא הגן הבוטני העיר בוטומי. הגן מכיל אלפי זנים של פרחים מיוחדים שנשתלו במקום והוא מכיל זנים נדירים של צמחים הובאו המיוחד לגן מארצות כמו: ניו זילנד, ארגנטינה, מקסיקו, אוסטרליה ועוד. טיול בגן הבוטני בגאורגיה הינו חוויה יוצאת דופן המתאימה לכל המשפחה.
  • עיר המערות – עוד בגיאורגיה רצוי לפקוד את עיר המערות בשם 'ורדיזיה' הנמצאת בדרום גיאורגיה. העיר מכילה 6000 מערכות אותם חצבו  במאות ה 12 ובמאות ה 13. העיר מנוהלת על ידי נזירים והיא מקום מרהיב שחשוב להגיע איליו!

לסיכום, אטרקציות בגאורגיה לא חסר, והן פזורות מהצפון עד לדרום ומתאימות ליחידים, זוגות ומשפחות. חוויות בערים השונות של גיאורגיה יקנו לכם מסע אמתי אל הטבע, אל הנופים, אל התרבות הענפה והיופי של המקום.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים