עיסוי פנים אנטיאייג'ינג – מה זה אומר?

עיסוי פנים אנטי אייג'ינג

אנטיאייג'ינג הוא המונח החדש שמדבר אל כולם, וכולם גם יודעים שזה אכן הוכיח עצמו במקרים רבים כיעיל ונראה מצוין. בדרך כלל נהוג להצעיר את עצמנו בעזרת ניתוחים פלסטיים והתערבות כירורגית כלשהי, אבל כדאי לדעת שיש כמה צעדים שיכולים לעשות שישפרו את המראה וההרגשה שלנו גם בלי צעדים דרסטיים כאלה. אחד הטיפולים האלה הוא עיסוי פנים אנטיאייג'ינג, שמצליח להחזיר לאנשים את התחושה הרעננה ולעשות פלאים לעור הפנים ולנראות של מי שעובר אותו. 

כיצד מועיל טיפול פנים אנטיאייג'ינג?

לפעמים כל מה שנחות לנו הוא שיפור הזרימה במערכות הגוף הפנימיות כדי שיעבדו טוב יותר ויחדשו את עצמן מבפנים. זה למעשה מה שעושה עיסוי פנים שמיועד כטיפול אנטיאייג'ינג. עיסוי כזה הוא התשובה לכל מה שלא עובד בפנים ובצוואר ומשחרר את התקיעות באנרגיה כמו גם בזרימת הדם וחומרי ההזנה לעור ולשיער. הטיפול נעשה בפנים ובצוואר, כשהוא מתמקד בקרקפת ובכל מקום שבו מרגישים לחץ ומועקה ויכול לשחרר לחצים וכאבי ראש וצוואר. העיסוי בפנים ממריץ את הדם ואת חילוף החומרים ובכך משפר את זרימת הדם לעור ואת חילופי התאים בעור. השרירים המכווצים משתחררים והפנים עצמן מקבלות תחושה של הרפיה ונינוחות. עיסוי הפנים מצליח לשקם בדרך זו את עור הפנים והשיער עצמו מתחיל להיות חיוני יותר ומלא ברק רק משום שחומרי ההזנה שלו מגיעים אליו בצורה טובה יותר.

מה עוד מקבלים בעיסוי פנים אנטיאייג'ינג?

את העיסוי עושים בדרך כלל גם עם חומרים קוסמטיים שמצליחים לחדור טוב יותר לשכבות העמוקות של העור בזכות העיסוי, והם כוללים חומרים כמו ויטמינים ומינרלים וחומצות טיפוח חיוניות לעור. חשבו על העיסוי שמשחרר את הלסתות שלכם ואת השרירים שסוף סוף יכולים להיראות טבעי יותר. העיסוי נעשה גם יחד עם חומרי פילינג ומריחת קרמים נעימים מאוד שמוחדרים לעור הצוואר והפנים לפי רגישות ותפקידם. את העיסויים עושים במרווחים שמאפשרים להם להמשיך לפעול את פעולתם המיטיבה ולהשפיע על העור והשיער. החומרים נוגדי חמצון ומספקים הגנה נוספת לעור הפנים תוך כדי עיסוי ובזאת גם משפיע לטובה על העלמת כתמים וקמטים.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים