סלקום חבילות הכל כלול

סלקום חבילות

בשנים שבהן פרץ ענף התקשורת הסלולרית בישראל סלקום הייתה אחת משלוש המפעילות שנוסדו אז, והחלו את צמיחתן וטיפוסן לצמרת. היום היא נחשבת לגדולה בישראל עם מיליוני לקוחות, והתהפוכות שעברו על ענף זה מאפשרות לה להתאים עצמה בגלל האיתנות שלה לכל מצב. היום הישראלים אוהבים שמתאימים להם את המסלולים לנוהג שלהם לדבר ברבה ולעשות כל דבר כמעט בסלולרי. אין הרבה אנשים ועמים בעולם שכל חייהם מתנהלים בסלולרי והם גולשים בו להנאתם וגם לשימושים שונים, בעיקר לצורך ביצוע פעולות אצל משרדי ממשלה וגופים ציבוריים כמו תשלום חשבונות, שימוש באפליקציות שונות שמקלות על חיינו, קניות ומדיה חברתית, והם נהנים מכך שהגלישה נוחה להם וזמינה בלי עיכובים והאטה.

חבילות הכל כלול מיטיבות עם כולם

מכיוון שכך, סלקום יודעת שהדרך הטובה למשוך לקוחות אליה היא להציע להם חבילות הכל כלול, שבהן יוכלו לקבל גם שיחות וסמסים, גם גלישה בנפח גדול ולפעמים החבילות האלה כוללות גם שירותי אינטרנט בבית וטלוויזיה רב ערוצית. סלקום הפכה אם כך למעין מעצמת תקשורת שיכולה להרשות לעצמה להציע חבילות הכל כלול שנחשבות אטרקטיביות מאוד. תוכלו לוותר על הפיזור בין הספקים השונים לשירותי התקשורת שלכם ותוכלו ליהנות מהסלולרי שלכם בלי הגבלה במחירים נוחים מאוד. חבילות סלקום עצמן נעות ממחירים שמתאימים לאנשים שגולשים בקושי ומדברים יחסית מעט מאוד, לבין חבילות שמתאימות לאנשי עסקים ולצורכי עבודה, לאנשים שהשיחות שלהם עם בני המשפחה תופסים חלק גדול מהיום שלהם ולכן זקוקים למחירים נוחים שהופכים זאת לכדאי תמורת המחיר. בכל מקרה, סלקום כבר יודעת להתאים את ההטבות וההנחות במבצעים השונים שהיא עורכת מדי פעם כדי לרענן את ההיצע שלה ללקוחות

על סלקום והמבצעים שלה

סלקום קיימת כבר יותר מעשרים שנה, ומספר הלקוחות שלה נכון לשנת 2016 הוא יותר משלושה מיליון. היא נשלטת יחד עם חברת נטויז'ן באותה חברה, מה שמאפשר לה לספק שירותי אינטרנט בחבילת הכל כלול. יש לה יותר מאלפיים תחנות בסיס ומרכזי שירות בכל הארץ, מה שהופך אותה לנגישה במיוחד לכולם מבלי שתצטרכו לנסוע למקומות רחוקים והיא פורסת יותר מ-1,700 קילומטר של תשתית סיבים אופטיים, מה שמבטיח ללקוחות שלה חדשנות טכנולוגית ושירותי אינטרנט פס מהיר אמינים במיוחד.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים