5 תסרוקות ערב שינצחו את הלחות הישראלית

כל היומן מלא בחתונות ואירועים מינואר ועד ינואר? בא לכן להפציץ בתסרוקת הורסת אבל חוששות משמזג האוויר יהרוס לכן את התוכניות? הרבה נשים מעדיפות את הפתרון הקל והוא החלקת שיער – ככה השיער נשאר חלק ומלא ברק לאורך כל הערב; אבל אלו מכן שבחרו להשאר נאמנות לשורשיהן, הכנו עבורכן מספר טיפים שישמרו על התסרוקת שלכן מתוקתקת עד סוף האירוע.

שיער ארוך וגלי – תספורת שכבות קלאסית

אם התברכתן בשיער ארוך, גלי ומלא לכו על התסרוקת הקלאסית בשכבות ארוכות – כמו התסרוקת של ג'וליה רוברטס ב'אישה יפה'; משקל השכבות הארוכות ימשוך את השיער כלפי מטה, כך הוא לא מתנפח ולא מתקרזל. כשהשיער מספיק ארוך המשקל שלו לא מאפשר לאף תלתל סורר לקפוץ החוצה ולאיים להרוס לך את התסרוקת.

שיער דק וישר – תספורת נוצה

בסוג שיער זה משתמשים בטריק דומה – שומרים על מוטיב השכבות; מרכיבים את התסרוקת משכבות באורכים שונים וקיצוניים. תסרוקת הנוצה מכניסה את הפנים לתוך מסגרת רכה, מה שהופך אותה למתאימה להרבה צורות פנים. התסרוקת הזו שומרת על השיער חלק וקופצני.
המראה הרטוב – לא צריך תספורת

לא תמיד מתחשק לשנות את כל התספורת רק בשביל ערב אחד; מספיקה תסרוקת טובה שתמשוך את כל העיניים אלייך. אם את בעלת שיער קצר או בינוני באורכו – מרחי מעט מוס, הוא יקנה לשיערך מראה לח בלי להרטיב אותו כלל. מראה קליל ונוח שנשמר לאורך כל הערב וניתן לחדש אותו בקלות.

אפשר לבצע את המראה הרטוב במספר וריאציות כמו צמוד וחלק או מעט משוחרר וגלי, בהתאם למוס.
צמות סיניות צמודות קרקפת

מכירות את חליסי, אם הדרקונים? זוכרות את הצמות המיוחדות שצמודות לראשה?

לצאת לאירוע באקלים הארץ – ישראלי זה כמו לצאת למלחמה ב'שמחקי הכס'; לחות, אבק, יובש פתאומי, שוב לחות, זיעה, גל של קור!

צמות צמודות קרקפת כמו צמות סיניות, סיניות הפוכות ועוד – מהוות את הפתרון המושלם. ככה השיער נשאר יציב במקומו עד שתגיעי הבייתה.

מתולתלות או לא להיות

הרבה נשים בעלות שיער מקורזל וסבוך מבלות שעות על גבי שעות במספרה ואצל מעצבי השיער לפני אירוע בכדי להגיע לתסרוקת שתחזיק את כל השיער במקום. יש לנו פתרון פשוט ונוח – ישרי את רוב השיער, עד מרחק של כ – 5 ס"מ מהשורשים ואספי אותו לקוקו גבוה. ככל שהשיער יתנפח ויפתח להיות גדול יותר – כך הכניסה תהיה מרשימה יותר! תסרוקת שמאוד קל לתחזק במהלך הערב וגם תלך איתך הבייתה.
לאחר שקראתן על סוגי תסרוקות יעילים, ההמלצה החמה ביותר שלנו שתקל עליכן לחלוטין בסידור השיער, במיוחד לפני אירועים – היא החלקת שיער; כיום ניתן לבצע אותן בקלות ובנוחות בעצמכן בבית, לא צריך לשרוף שעות אצל מעצב השיער. אפשר להזמין ערכות ביתיות באתרים עם מוצרי החלקות שיער כמו https://style4hair.co.il/ למשל. שיער שעבר החלקה גמיש ונוח יותר לעיצוב! זה הפתרון המושלם, במיוחד עבור אלו שיומנן עמוס מאירועים.

 

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים