5 טיפים למסיבות ייחודיות ומוצלחות

מסיבה עם אופי, יופי ותוכן, מסיבה להנאה מושלמת.  תכנון מוקדם יעשה את המסיבה שלכם למסיבה כזו.

מסיבה משלך

כשאתה עורך מסיבה אתה חושב איך לעניין, אתה רוצה להמציא משהו חדש, שהאורחים ייהנו והמסיבה תותיר טעם טוב בפה, טעם של הנאה, טעם של עוד. בשביל זה אתה צריך להיות מתוכנן עם עצמך, ולהתאים את האירוע לעניין, תשאל את עצמך את השאלות הרלבנטיות, כדי שתוכל לענות תשובות בסיום המסיבה, כדי שתוכל לסמן V  בסיום האירוע ולדעת שהפעם הצלחת להפתיע.

תמציא את עצמך מחדש

חשוב לדעת כי אין גבולות למסיבות, תמיד ניתן לחדש, להופיע בצורה מעניינת עם להקות ואטרקציות, להביא עוד דברים שלא נראו קודם ניתן לברר פרטים במקומות כמו "אפריקיה מתופפים ואטרקציות"

 ראשית תבדקו עם עצמכם:

·         אופי המסיבה – לכל מסיבה יש את המאפיינים שלה, מסיבת יום הולדת, מסיבת בת מצווה, מסיבת פרידה, אירוע פתיחה. בכל אירוע יש את מוקד האירוע, האם המוקד הוא אחד או שמדובר על קבוצה, ההתייחסות לפרמטר זה הינו בסיס ויסוד להכרעת התכנית, הכיבוד וכל הנלווה.

·         יופי המסיבה – רמת המסיבה, יש מסיבות שהעיצוב ויופי האולם אינו משמעותי, מספיק לערוך שולחן יפה עם אביזרים משלימים, לעיתים לעטר עם בלונים, או שצריך עיצוב מבראשית על כל פריט ואולי אפילו כל כיסא, תחשבו על זה…

·         מהות המוזמנים – מי אורחי המסיבה, מבוגרים, ילדים, קרובי משפחה, חברים, ידידים רחוקים או מכרים, כל אלו יהיו חלק מהתאמת התכנית, לאופי המסיבה והתכנית אותה יערכו במסיבה חייבת להיות התאמה לקומוניקציה שיש  בין האורחים לבעל השמחה ולאורחים האחרים המשתתפים, יש פעילויות קבוצתיות ויש תכוניות צפייה, יש תחרויות לצד תכנית היסטוריה חברית, אין ספק כי ההתאמה כאן חייבת להיות מושלמת.

·         כמות המוזמנים – פורום המסיבה, עשרה משתתפים לעומת שלושים, לא ניתן להפיק אותה תכנית, כאשר מדובר על קומץ אנשים לעומת קהל גדול, התאמה מושלמת בין מספר מקומות, מנות, בר, תכניה, עיצוב, כל אלו יושפעו גם הם מכמות האנשים המוזמנים לאירוע, חשוב לוודא מי ישתתף, מי יבקר ולכמה זמן, כך ניתן להכריע בנוגע למסיבה.

·         עלות – חשוב לתכנן את התקציב אותו רוצים להקדיש לאירוע, כמובן בהתחשב בנתונים הסביבתיים, אלו שמנינו קודם, כמו סוג ואופי המסיבה, אופי המוזמנים, רמת העיצוב והתכנית, שהדברים לא יצאו מכלל פרופורציה ויהפכו אפילו למגוחכים, מסיבה מותאמת ליכולת ולקהל היא תהיה המסיבה האידיאלית והיפה אותה חלמתם להפיק.

פירות ההשקעה

אחרי שברור לך מה הם האלמנטים שיאפיינו את המסיבה שלך אתה יכול לגשת לשלב הביצוע, אחרי שהתכנית ברורה ואתה יודע מאין אתה בא ולאיזו מסיבה אתה משתוקק תוכל ביתר קלות להזמין, להכין, לערוך לעשות את כל הדברים הטכניים שיעשו את המסיבה, שישאירו את הטעם הנלווה למסיבה וכשמשקיעים נכון יש תוצאות.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים