קייטרינג לאירועים מוצלחים במיוחד

קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים היא האפשרות המועדפת לאירוח של אורחים בבית לרגל אירוע, חג או כל סיבה לחגיגה משפחתית, חברית או עסקית.

קייטרינג לאירועים

כשמדובר באירוע בבית, קיימת האפשרות שהמארחת תטרח במשך שעות במטבח, תכין מאכלים טעימים אך תגיע לאירוע באפיסת כוחות ולכן לא תיהנה ממנו כלל. כדי למנוע את המצבים הללו האופציה המועדפת היא הזמנת קייטרינג לאירועים מיוחדים המתמחה בהיצע קולינרי רחב במיוחד המתאים לכל סוג של אירוע.

תכנון האירוע

הצוות המקצועי של הקייטרינג הכולל שפים וטבחים שקדו על תפריטים מגוונים ומסקרנים המוגשים בשפע של תצורות ואפשרויות מעניינות.

לקראת האירוע מקיימים פגישה עם הלקוחות ובוחנים את האפשרויות הנכונות ביותר עבור משתתפי האירוע על פי אופיו של האירוע והשעה שבה הוא יתקיים. אירוע בוקר עסקי, אירוע צהריים חברי או חגיגות משפחתיות שונות כמו ימי הולדת, מסיבות בריתה, בר מצווה וחתונות. הם מחליטים יחד על התפריט המתאים וסגנון כלי ההגשה היאה לחגיגה הספציפית.

הניסיון הרב מאפשר לצוות המיומן להציע קייטרינג לאירועים ברמת גבוהה בעל היצע נרחב של מאכלים ייחודיים שלא נראים באירועים אחרים. כל המגשים מגיעים מוכנים מהמפעל, מסודרים וצבעוניים. כל המטעמים הם טריים והוכנו במיוחד עבור אירוע זה.

מנהלי קייטרינג לאירועים מקפידים שיהיה שפע של מאכלים על השולחנות כדי שכל אורח ימצא את המאכלים האהובים עליו כולל הטבעוניים והצמחוניים.

מגוון טעמים לאורך כל האירוע

בעת הגעת האורחים לאירוע הם נהנים ממנות פתיחה מפתיעות בעלות מרקמים עשירים הבנויים משילובים שונים בין חומרי גלם היוצרים יחד מנות שהאורחים לא ישכחו. חלק מהמנות הן מנות פינגר הנאכלות בביס אחד או שניים לנוחות מרבית של הקהל.

בהמשך הארוחה יוגשו לאורחים מנות מורכבות בעלות נראות נפלאה. המגוון הרב של המאכלים מסחרר את האורחים ולוקח להם זמן עד שהם מחליטים באיזו מנה לבחור.

הקינוחים של קייטרינג לאירועים הם גולת הכותרת של כל אירוע והם כוללים מבחר של מנות ברמה בין לאומית המבוססות על שוקולד איכותי, גבינה במרקמים ייחודיים, מאפים מתוקים או מלוחים, מנות הכוללות את פירות העונה, תוספות של מוס, קצפת וגלידה לכל מנה.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים