כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת האירוע הקרוב

אם בעבר חתונה או יום הולדת היינו חוגגים באופן צנוע ושקט עם המשפחה הקרובה בבית או במסעדה הרי שבשנים האחרונות האירועים הגדולים והמשמעותיים בחיינו הפכו לחגיגה הרבה יותר גדולה והרבה יותר מורכבת. לארגן היום אירוע, גם אם מדובר באירוע כמו יום הולדת או חגיגת יום נישואין זו כבר הפקה של ממש וכל אחד רוצה את האירוע הכי גדול, הכי נוצץ, הכי יוקרתי והכי מפואר. אז נכון, לא לכולם יש את התקציבים הגבוהים להפוך את החתונה, ברית המילה או בר המצווה לאירוע העולמי של השנה אבל גם בסכומים צנועים יותר אפשר לארגן לעצמכם אירוע שלא יישכח עוד הרבה זמן וזה כמובן תלוי בעיקר בהחלטות שלכם.

האירוע הקרוב שלכם הוא אירוע שלא יחזור כי גם אם מאוד נרצה לא נוכל לחגוג שוב בר או בת מצווה לילדים, ברית מילה לרך הנולד, יום הולדת חמישים או אפילו חתונה שמומלץ שתהיה חד פעמית. לכן עליכם להשקיע את כל מאמציכם וכל מקוריותכם באירוע הממשמש ובא ולא להתפשר בכלל על מה שחשוב לכם. אז איך תדעו מה חשוב לכם? יש לזכור שמה שאולי קריטי מאוד עבורכם אינו עומד בכלל על סדר היום של האחר ולהפך ולכן מצד אחד עליכם למצוא את הדברים שתמיד רציתם ולא להתפשר עליהם ומצד שני לא להוציא סכומים גבוהים על מרכיב שפחות נוגע בכם. אם אתם אנשים שחייבים תמונות בכל מקום אל תתפשרו על הצלם, אם אתם מאלו שהמוזיקה היא חלק בלתי נפרד מחייהם השקיעו את רוב המחשבה בבחירת השירים, אם לבוש ובגדים זה אתם זה בדיוק הזמן לדפוק את ההופעה של החיים ואם אתם מכורים לאוכל אז בחרו את האוכל בהתאם. חשבו על כל פרט קטן באירוע כי הפרטים הקטנים מרכיבים בסופו של דבר אירוע גדול וכמובן משלימים את התמונה הכוללת.

לבחור את המקום שלא משאיר מקום לדמיון:

אז כפי שהבנתם יש לכם לא מעט עבודה טרם האירוע אבל יש פרט אחד שהוא כנראה החשוב ביותר אבל ההתלבטות בו אינה מצריכה מכם מחשבה מרובה כי התשובה פשוט נמצאת לכם מול העיניים. בחירת המקום חייבת להיות ללא פשרות וחייבת להיות בדיוק לפי הטעם שלכם, האולם או גן האירועים או המתחם שתבחרו הוא המבט הראשון של האורחים שלכם עם האירוע הגדול שלכם ושם עליכם להשקיע את היצירתיות והמקוריות ולהביא את עצמכם לתוך ההחלטה. גן אירועים יוקרתי בקיסריה הוא המקום המושלם עבור כל מי שרוצה לזכור את האירוע שלו כאירוע מוצלח, מדובר במקום מקסים ביופיו, מקום עם אווירה מיוחדת כאשר הים והמבנים העתיקים יוצרים תחושה עילאית ומקום כמובן שמשדר יוקרה ופאר בכל צעד וצעד. יש החלטות שאסור לכם לטעות בהם, בחירת המקום היא בהחלט ההחלטה החשובה ביותר שתקבלו טרם היום הגדול שלכם.

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים