יאכטה ליום הולדת – המדריך המלא

יאכטה ליום הולדת

כולם רוצים להפתיע, להיות הכי מיוחדים וליצור אירועים בלתי נשכחים עבורם ועבור המוזמנים שלהם. יאכטה ליום הולדת הפכה פופולארית יותר ויותר לאחרונה, מהסיבה שאנו מעוניינים לשבור את השגרה ולחגוג בצורה קצת אחרת; לא במועדון חשוך ואפלולי או בסלון של ההורים, מחוץ לארבע קירות!

איך בוחרים יאכטה ליום הולדת

גם אם זו הפעם הראשונה שאתם שומעים על כך, דעו כי יאכטה ליום הולדת הפכה לטרנד מבוקש ביותר בכל העולם, ובשנים האחרונות גם בישראל. זוהי דרך נפלאה לחגוג כל שמחה, ואפילו ליציאה לא שגרתית עם החבר'ה. אם זו הפעם הראשונה שאתם מתכננים להזמין יאכטה כדאי שתקחו מספר פרמטרים בחשבון לפני שאתם רצים להזמין את היאכטה הראשונה שהעלה החיפוש שלכם:

  • כמה מפליגים – הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לבנות את רשימת המוזמנים שלכם. מדוע? 
  • איזו יאכטה – מכיוון שיאכטות מגיעות במגוון גדלים, כל אחת יכולה להכיל מספר מפליגים שונה. יש להתייעץ עם הצוות כדי להתאים את היאכטה המושלמת למסיבה שלכם, מכיוון שיאכטה שאינה מתאימה תסכן אתכם מבחינה בטיחותית.
  • זמן החגיגה – כמה זמן נמשך האירוע? האם אתם מתכננים מסיבה קצרה או שמא הפלגה ארוכה של מספר שעות?
  • זמן מומלץ – ההמלצה הטובה ביותר היא לצאת להפלגה בשעות היום. כך ניתן לשלב פעילויות מגניבות במים כגון אבובים, מתנפחים אחרים, שנורקלים ועוד. כמובן שבימי החורף יש לשקול אופציות אחרות, אתם לא רוצים לחזור לחוף עם צינון.
  • מה מביאים – דבר נוסף שעליכם לבדוק זה מה בדיוק החברה מספקת לכם, ומה אתם צריכים לארגן בעצמכם; חברות רבות ידאגו למערכת מוזיקה, אחרות ידאגו לכם לארוחה טובה, ועוד. עליכם להבין מה החברה יכולה לספק עליכם ולהתכונן בהתאם, כדי שדבר לא יחסר. 

בואו להתייעץ

מתלבטים? אנחנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו! יחד, נבין בדיוק את הצרכים והדרישות שלכם, ובהתאם לאלו נארגן לכם יום הולדת בלתי נשכח. יאכטה ליום הולדת תשדרג את האירוע שלכם, עד כדי כך שאתם תוכלו להיות בטוחים שהמוזמנים שלכם ייזכרו בו בכל פעם שיוזמנו לאירוע רגיל אחר, בהבטחה! 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים