טיסה בכדור פורח – חוויה לכל החיים

טיסה בכדור פורח

טיסה בכדור פורח היא חוויה לכל החיים, היא מסוג הריגושים שההנאה שמהם היא מושלמת.

טיסה בכדור פורח

טיסה בכדור פורח מתחילה בניפוח איטי של הבלון, הוא מתנפח ומגיע לממדים עצומים, כשאתה נמצא בקרבתו הוא הרבה יותר גדול ממה שדמיינת!

השלב הבא הוא העלייה לתוך הסל העמיד, הטייס ממריא מתנתק אט אט מהקרקע וכל הנוסעים הממוקמים בסל, נפעמים ומתרגשים.

בטיסה בכדור פורח רואים כל מה שקורה על הקרקע, במבט על והכול נראה שונה. כמויות של עצים ביערות, מטעי פרי, פרדסים בשטחים נרחבים, שפע של פרחים בשלל צבעים ומרבדים של שדות זרועים, היצע נרחב של גידולים מגוונים בשטחים הפתוחים והמון חממות לגידול תותים.

החיים הרגילים נראים במשך טיסה בכדור פורח, הרבה פחות אטרקטיביים. עוברי אורח הולכים ממקום למקום, מכוניות קטנות, בתים בעלי גגות אדומים והמון בניינים גבוהים שהדירה בקומה העליונה אינה כה רחוקה מהכדור פורח.

חוויה עוצרת נשימה

מי שרוצה לחלוק חוויה עוצרת נשימה זו עם מי שקרוב אליו, חברה, אישה, ילדים וכו' מומלץ לו שיזמין אותם ליום כיף שהוא שונה מכל פעילות אחרת.

מקום אידאלי לחגוג ימי נישואין או לחילופין הצעת נישואין, יום גיבוש משפחתי ועוד.

יום כיף מהמשרד

לצאת מהמשרד ליום בילוי בטבע זו הזדמנות נפלאה להראות לצוות את המשרד מלמעלה. נוסעים לטיול ברחבי הארץ עולים על טיסה בכדור פורח ומרוב תענוג ממש לא רוצים לרדת מהמתקן ולחזור הביתה.

כשמחלקת משאבי אנוש מחפשת רעיונות ליום גיבוש לצוותים השונים, טיסה בכדור פורח זו אופציה נפלאה ומיוחדת במינה שתשאיר את חותמה על העובדים עוד זמן רב.

נוחות בכדור פורח

בכל כדור פורח קיימים כמה תאים שבהם אפשר לעמוד וליהנות מהנוף למטה. כל תא הוא מרווח ונוח כך שאין צפיפות כלל.

מועדי טיסה בכדור פורח

הזמן האידאלי לטיסה כזו הוא מוקדם בבוקר, כשהראות נקייה ואפשר לראות מהכדור גם מה שקורה מתחתיו וגם מה שקורה בכיוונים השונים – צפונה, דרומה, מזרחה ומערבה, ים, הרים, מדבר, שדות ירוקים וכל פיסת טבע המזכירה לנו כמה יפה ארץ ישראל.

לפרטים נוספים, כנסו לאתר: http://flyaway.co.il

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים