השכרת שולחנות לאירועים

השכרת שולחנות לאירועים

כשמתכננים חגיגה הממוקמת בטבע או בחצר הבית יש צורך בהשכרת שולחנות לאירועים . המגמה היא להתאים את סוג הריהוט המושכר לאופיו של האירוע ולסוג הקהל כדי ליצור התאמה מושלמת לנוחות האורחים.

התאמה מיטבית לכל אירוע

חברת אוהלי ישראל חרטה על דגלה מתן שירות יוצא דופן ללקוחותיה מתוך הבנת הצורך הייחודי של כל אירוע. זו הסיבה שאפשר להשכיר אצלנו שולחנות המותאמים לישיבה ארוכה בארוחה הכוללת כמה וכמה מאכלים, כל השולחנות הם בגודל זהה כך שאפשר להציב אותם זה לצד זה וליהנות משולחן ארוך שסביבו ממוקמים כיסאות נוחים במיוחד, עבור הקהלים השונים.

עבור אירועים שבהם מגישים מנות אישיות לאכילה במקום, אפשר להשכיר שולחנות גבוהים ומסביבם לסדר כסאות גבוהים תואמים, וכך המשתתפים ייהנו מכמה רגעי מנוחה לאחר הנסיעה שלעיתים היא ארוכה ולפני האירוע הגדול.

כמו כן אפשר לשכור שולחנות נמוכים יותר בהיצע נרחב של גדלים וצורות, מרובעים, מוארכים או מעוגלים . האורחים ייהנו מישיבה מעגלית סביב השולחנות הללו על כסאות תואמים, ספות או כורסאות בכמה גדלים ובעיצובים וצבעים מרהיבים.

לקוחות רבים ובעיקר צעירים מעוניינים ליצור פינות זולה ייחודיות ברחבי מתחם האירוע. עבורם אנו מציעים לשכור שולחנות נמוכים בכמה גדלים וסביבם לפזר פופים צבעוניים שכבר מתחילת האירוע ייצרו סביבה נעימה ונוחה במיוחד.

חשיבה משותפת עם הלקוחות

בזכות הניסיון רב השנים שלנו, אנו מנתבים את דרכם של בעלי השמחה וחושבים יחד אתם בנושא השכרת שולחנות לאירועים, אילו מהדגמים הרבים שלנו יהיו המתאימים ביותר לאירוע הספציפי, באילו צבעים ובאילו מידות.

כמו כן מתבצעת חשיבה משותפת על כמות השולחנות שכדאי להציב בשטח בהתחשב בעובדה שלא ברור כמה אורחים יגיעו . אף על פי שאנשים יושבים פרקי זמן קצרים ומפנים את המיקומים עבור משתתפים אחרים, חשוב שיהיו די שולחנות, אך שלא יהיה צפוף מדי ללא מקומות מעבר.

הכוונה מקצועית בשיחת ייעוץ

כדי ליצור את האירוע המושלם, מומלץ על תיאום פגישת ייעוץ אתנו. הצוות המקצועי שלנו קשוב תמיד לצרכיו ולרצונותיו של הלקוח ומציע לו את המבנה הנכון ביותר של השכרת שולחנות על פי פילוח של כמות האורחים, כמה צעירים, כמה מבוגרים ופרמטרים נוספים החשובים לצורך קבלת ההחלטות.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים