האם כדאי לארגן לבד חתונה?

לחץ לפני חתונה עלול להעביר אותנו על דעתנו! הרי גם כך אנו עומדים לפני צעד הרה גורל בחיינו, וכעת אנו צריכים לארגן גם את ערב החתונה כאשר המשפחות דורשות מאתנו להתחשב בצרכים שלהן. בשל הלחץ הרב שחשים רבים המתחתנים, תוהים הזוגות הטריים האם כדאי לארגן חתונה לבד או להיעזר בחברות להפקת אירועים? במאמר הבא ננסה לענות על השאלה.

על מנת לעזור לכם להבין האם כן כדאי לארגן לבד חתונה או לא ערכנו עבורכם רשימה של מצבים בהם כדאי קבל עזרה מחברה הפקות ומצבים שבהן לא כדאי.

מצבים שבהם כן כדאי לקבל עזרה

הפקת חתונות ייחודיות – כיום ישנם חתונות כמו חתונת בטבע שהן חתונות רומנטיות במיוחד. חתונות בטבע מצריכות אישורים ייחודים מהרשויות, תיאום עם ספקים, הכנת השטח, ביטוח האורחים, תאורה, הגברה וחשמל, שירותים ניידים, סידורי חנייה ואינספור סידורים שאין צורך בהם בחתונה באולם או בגן אירועים, ולכן חשוב כן לשכור שירותים של חברת הפקות.

כאשר אין לכם  זמן – אם אתם קצרים בזמן, אם אתם מאד עסוקים או שהחתונה נקבעה במועד קצר, חשוב לקבל עזרה מחברת הפקות. לעיתים לזוגות אין זמן והם עסוקים בקריירה, ובעניינים אחרים, ובמקרים כאלה חשוב לקבל עזרה מחברה להפקת אירועים.

כשההורים מתערבים – זוגות רבים סובלים מהתערבות יתר של ההורים בחתונה. כאשר קצו כל הקיצים, כדאי לשכור חברה להפקת אירועים – שהם יתמודדו עם הנירוטיות של ההורים.

כאשר יש לכם תקציב – אם אתם לא לחוצים במזומנים, ויש לכם תקציב גדול לארגון החתונה, התפנקו בשירותים של הפקת אירועים. בצורה זאת תוכלו להגיע רגועים יותר ליום הגדול.

אז מתי כדאי לארגן חתונה לבד?

כאשר התקציב קטן – אם אתם לחוצים בתקציב , נסו לארגן את החתונה לבד עם מקסימום עזרה מהמשפחה ומהחברים.

כשיש לכם  זמן מיותר – אם אתם עובדים בחצי משרה תוכלו להפוך את החתונה לפרויקט של ממש.

כשיש לכם עזרה מההורים – אם ההורים שלכם נרתמים למשימה והם רוצים לעזור לכם, אתם מסודרים, תוכלו להיעזר בהם לארגון החתונה.

אם אתם אוהבים לארגן חתונות ואירועים – תאמינו או לא, יש אנשים שממש אוהבים לארגן אירועים. אם אתם ברי המזל שאוהבים לבחור צבעי מפיות, ולטעום קינוחים – זכיתם! ארגנו את החתונה שלכם, ותוכלו ליהנות גם מארגון חתונה, ומזמן איכות יחד, לצד בילויים באירועים, טעימות, ומצב רוח כיפי ונעים.

 

 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים