מה עדיף – גן אירועים או אולם אירועים?

גן אירועים

אם אתם מתכננים אירוע ומתלבטים אם לערוך אותו באולם או בגן אירועים, מאמר זה הוא בשבילכם! כאן נסביר מהם ההבדלים העיקריים בין שתי האפשרויות כדי שתוכלו לעשות בחירה מושכלת

גן אירועים או אולם? – הדילמה

כמעט כל מי שמתכנן אירוע גדול ומשמח מוצא את עצמו מתלבט אולם לבין גן אירועים. הרי אלו הן האפשרויות העיקריות והבולטות שיש כיום וכך זה כבר הרבה מאוד שנים. היות שכך, כדאי להבין את ההבדלים העיקריים בין שתי אפשרויות אלה, על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם ועבור האירוע שלכם.

המרחב

ההבדל העיקרי והבולט ביותר בין גן אירועים לבין אולם אירועים הוא המרחב שכל אחד מהם מציע לחוגגים. מצד אחד, האולם נותן מתחם סגור ותחום בשביל החגיגה ומן הצד השני, גן האירועים מציע מרחב פתוח. אם אתם מעדיפים שהאירוע שלכם יהיה במרחב סגור, אולם ודאי יתאים לכם יותר. אבל אם אתם מעדיפים מרחב פתוח, הגן הוא האפשרות המתאימה יותר.

האווירה

הבדל משמעותי נוסף בין שתי האפשרויות הוא האווירה. את אולם האירועים ניתן לעצב בדרכים שונות וכך ליצור בו אווירה שונה ומיוחדת עבור האירוע שלכם. יחד עם זאת, למי שאוהב את זה, אין דבר שמשתווה לאווירה שיוצר הטבע, אותה ניתן לקבל רק בגן אירועים ולכן, מי שחובב טבע, ודאי יבחר באפשרות זו!

מה לגבי מזג האוויר?

אחד הדברים שמנחים בעלי אירועים בשלבי התכנון השונים של האירוע שלהם הוא מזג האוויר. אמנם האקלים הישראלי מזמן לנו מזג אוויר יפה רוב ימות השנה ובעיקר בשעות הערב והלילה, אבל אי אפשר להתעלם ממזג אוויר קיצוני יחסית, נכון? 

מן הסתם, כשמזג האוויר מושלם, המקום המושלם לערוך בו אירוע הוא גני אירועים בשרון. ואז עולה השאלה, מה לגבי מי שרוצה לערוך אירוע בחורף ולא יכול לדעת אם יירד גשם או לא? ובכן, הפתרון הקל הוא עריכת האירוע באולם אירועים סגור ואז אין שום בעיה. אבל חשוב לדעת, שבהחלט ניתן לערוך אירוע בתוך גן אירועים גם בחורף ואפילו אם יורד גשם! 

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים