אוהל אירועים

אירועים הם תמיד כיף גדול, גם אם נדרשת השקעה בלתי מבוטלת בהפקתם, ועוד יותר כיף הוא אירוע שמתרחש תחת כיפת השמיים, שכן חיבור לטבע תמיד מייצר אווירה ייחודית, מרגשת ומהנה מאוד, והופך כל אירוע לבלתי נשכח. יחד עם זאת "תחת כיפת השמיים" הוא קונספט שיש בו בעייתיות מסוימת כשהאירוע מתרחש בשעות היום, בין אם בקיץ שבו קרינת השמש עוצמתית ומסוכנת, ובין אם הוא מתקיים בעונות שנה אחרות, שהרי גם בהן חשיפה מופרזת לשמש עלולה לפגוע באורחים ובמידת ההנאה שלהם מהאירוע שלכם.

הפתרון: אוהל אירועים – אוהל לייקרה רחב ממדים, שלפעמים גם מכונה "אוהל קרקס", אם כי אין ספק שהשם אוהל לאירועים מתאים לו יותר.

היתרונות המשמעותיים של אוהל אירועים

אוהל אירועים מבד לייקרה איכותי הוא הפתרון המושלם לקיום אירוע בחיק הטבע, בכל שעות היום ובכל מקום, הן בקיץ והן בעונות השנה האחרות. ראשית, מדובר בפתרון הצללה אפקטיבי מאוד, ובנוסף לצל כדאי לדעת שהבדים מהם מיוצרים אוהלי אירועים איכותיים כוללים גם מקדם הגנה שחוסם 98% מהקרניים המזיקות (קרני UV).

שנית, קל מאוד להקים אוהל כזה – אדם אחד יכול לעשות זאת בכוחות עצמו, ונדרשות לשם כך לא יותר מ-20 דקות (ואם האדם מיומן, אפילו פחות).

יתרון שלישי משמעותי הוא שהאוהל קל משקל ונוח מאוד לקחת אותו אתכם לכל מקום, בתיק נשיאה מיוחד שנכנס בקלות לכל בגאז'.

היתרון הרביעי של האוהל העשוי בד לייקרה הוא שבד זה אינו סופח חול, כך שהאוהל נשאר נקי ובסיום האירוע כל שעליכם לעשות הוא פשוט לנער את האוהל. אוהלים אלה גם מתייבשים במהירות.

לכמה אנשים מתאים האוהל?

אוהלי לייקרה מתאימים לאירועים של כמה עשרות בני אדם – למשל מסיבה של כל החבר'ה (מסיבת גיוס, מסיבת שחרור, מסיבת סיום לימודים, מסיבת סיום קורס וכו'). אוהל אירועים בגודל 6 מ' על 6 מ' יספק צל לכ-25 בני אדם (בלי שהם ייאלצו להצטופף), ואילו אוהל לאירועים קצת יותר גדולים יהיה כמובן גם הוא מעט גדול יותר – למשל 8 מ' על 6 מ'. ניתן גם להזמין אוהלים גדולים יותר, אם אתם רוצים לערוך אירוע גדול במיוחד תחת כיפת השמיים.

אודות כותב המאמר

פוסטים נבחרים